Новини

У США презентували перший ліцензований повітряний обприскувач

29 Травня 2016 11

У США почали комерційну експлуатацію безпілотного вертольота для сільського господарства «Rmax», повідомляється на сайте AgriLab.

Польоти були завершені у травні 2016 року в Каліфорнії на базі підприємства Napa-based Silverado Farming Company, лідерів серед виноградарів району. У травні 2016 під час дебюту «Rmax» був застосований фунгіцид для профілактичного контролю борошнистої роси, однією з найпоширеніших грибкових захворювань, що вражають виноград і багато інших культур.

Розробка «Rmax» належить компанії Yamaha і є значним проривом у США з комерційних послуг обприскування для сільського господарства.

Безпілотник має ряд переваг, в тому числі безпечне і надійне застосування без контакту з грунтом і її ущільненням. Він також є більш швидким і ефективним засобом, ніж існуючі наземні розпилювачі. Це дає можливість аграріям розширити варіанти обприскування.

«Ми старанно працювали у напрямку дослідження і вивчення «RMAX» у США з 2012 року, з моменту наших партнерських досліджень. Нам дуже приємно за отриману підтримку з боку авіаційної та сільськогосподарської громади. «RMAX» забезпечує унікальне і ефективне рішення для застосування розпилення ЗЗР, особливо фермери мають виноградники розташовані на схилах або важкодоступній місцевості», — говорить менеджер з розвитку ринку відділу безпілотних систем Yamaha Brad Anderson

У грудні 2015 року Yamaha отримала дозвільний сертифікат згідно з Part 137 Agricultural Operations Aircraft Certification from the FAA, як перша безпілотна літальна система. Сертифікат дозволяє Yamaha надавати послуги обприскування в США з допомогою «RMAX», за умови схвалення з боку державних і місцевих органів влади в районі, де будуть використовувати пристрій.

У сільськогосподарських дослідженнях США і Yamaha проведених Університетом Каліфорнії, Davis підтвердили можливість використання «Rmax» для спеціалізованого обприскування в сільському господарстві.Радимо почитати