Новини

У Києві відкрили лабораторію сучасної сільгосптехніки для навчання студентів

1 Червня 2016 16

У Києві на базі Національного університету біоресурсів і природокористування відкрили унікальну лабораторію сучасної сільгосптехніки.

Нова лабораторія факультету механізації дозволить Внз готувати фахівців з проектування, виробництва та експлуатації грунтообрабатывающих і посівних машин.

Про це повідомила прес-служба Федерації роботодавців України

Повідомляється, що ініціатором створення лабораторії та її інвестором стала кіровоградська компанія «Червона зірка-Ельворті», яка є одним з лідерів сільськогосподарського машинобудування в Україні і успішно експортує свою продукцію в багато країн.

«Те, що сьогодні ви тут бачите, нічим не відрізняється від справжнього виробництва. Саме так виглядають наші підрозділи та цехи заводу. Для нас дуже важливо було передати ту атмосферу, в якій ми працюємо і створюємо ці сучасні машини. Щоб майбутні фахівці, які зараз тут навчаються, відчували себе впевнено. Адже для їх підготовки вивчення сучасних зразків сільгосптехніки важливо так само, як для авіаконструктора вивчення сучасних авіалайнерів», – зазначив генеральний директор підприємства «Червона зірка-Ельворті» Сергій Калапа.

За його словами, запуск такої лабораторії дозволить заповнити дефіцит фахівців машинобудівної галузі України, який сьогодні сягає 40%.

Відзначається, що в новій лабораторії встановлені сучасні зразки сільгосптехніки, яка йде на експорт. Зокрема, компанія надала зернову сівалку ASTRA 3,6 V, просапную сівалку VEGA 4 PROFI, динамічний стенд просапной сівалки VEGA PROFI з системою сигналізації, 3 статичних стенду робочих секцій сівалок ORION, VESTA, VESTA PROFI, 4 демонстраційних стенду основних вузлів сільськогосподарських машин.