Новини

Власник DCH викупив контрольний пакет акцій ХТЗ

28 Квітня 2016 9

Власник DCH викупив контрольний пакет акцій ХТЗ
Власник DCH викупив контрольний пакет акцій ХТЗ

Президент і власник групи DCH Олександр Ярославський 27 квітня 2016 р. за пропозицією австрійського бізнесмена і інвестора «Харківського тракторного заводу» Зігфріда Вольфа, придбав контрольний пакет акцій ХТЗ, повідомляє «Forbes Україна».

«Партнерство з Олександром Ярославським дозволить надати розвитку заводу новий імпульс. Ми давно знайомі, я знаю його як людину слова, про який дуже добре відгукуються всі бізнес-партнери — в тому числі іноземні. Саме тому, коли виникла загроза для моїх інвестицій в Україну, я звернувся до нього з пропозицією знову стати акціонером ХТЗ», — говориться з посиланням на Зігфріда Вольфа в поширеній його прес-службою офіційній заяві.

Як зазначив Олександр Ярославський, в тій ситуації, в якій опинився завод, його треба терміново рятувати.

«Не можна допустити, щоб підприємство з таким потенціалом загинуло. Тим більше, що від її стабільності залежить добробут майже 10 тис. жителів Харкова (працівників заводу з сім'ями) і ще близько 100 тис. працівників підприємств-суміжників по всій Україні. Тому міжнародний консорціум, який ми зараз створили, буде працювати для досягнення двох основних цілей – відродження виробництва і повернення ХТЗ на міжнародний рівень», — зазначив він.

Як повідомили в DCH, в даний час йде процес фіналізації угоди за підсумками що відбувся в Харкові зборів акціонерів.