Новини

Влада Одещини виділить 15 млн грн на здешевлення сільгосптехніки

28 Травня 2018 131

Odeska_obl
Одеські аграрії отримають до 15 млн грн на компенсацію сільгосптехніки
krasnoselka.od.ua

В Одеській області на здешевлення сільськогосподарської техніки виділили майже 15 млн грн. Таке бюджетне рішення  реалізується в рамках програми з підтримки агропромислового комплексу. Вона передбачає здешевлення сільськогосподарської техніки та обладнання.

Про це повідомляє usionline.com.

На здешевлення техніки буде виділено 14,9 млн грн. Зараз чиновники завершують розробку порядку використання грошей. Ще мільйон, в рамках тієї ж програми, піде на створення кадастру виноградників, який практично завершено.

Разом з тим повідомляється, що більшість аграріїв Одеської обл. не користуються державними програмами підтримки сільського господарства. Про це доповів під час виїзного засідання апаратної наради в Ананьєві начальник управління аграрної політики одеської ОДА Іван Петрів.

За його словами, в цьому році на сільське господарство загалом виділяються рекордні суми — близько 6 млрд грн. Це програми по компенсації кредитів, здешевлення кредитів на придбання сільськогосподарської техніки, компенсація за технологічний супровід тваринницьких комплексів, дотації на тваринництво, компенсація на закупівлю саджанців і інші.Радимо почитати