Новини

Висіваюча секція Kverneland Optima SX дозволяє сіяти на швидкості 18 км/год

28 Листопада 2017 137

Секція Kverneland Optima SX
kvernelandgroup.com

Kverneland  розробив нову високошвидкісну висіваючу секцію Optima SX. Її презентували на Agritechnica 2017. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Інженери підвищили продуктивність сівалок точного висіву Optima на 50%. Тепер висока точність розкладки насіння можлива на робочій швидкості 18 км/год.

Завдяки збільшеній ефективності, продуктивність сівалки Optima TF Profi з 8 секціями та міжряддям 70 см, оснащеної висіваючими секціями Optima SX досягає 10 га/год при посіві кукурудзи.

Високошвидкісна висіваюча секція Optima SX працює відповідно до стандартів Isobus. Навіть на високих швидкостях вона дозволяє працювати, використовуючи найсучасніші технології посіву просапних культур: Geocontrol або систему автоматичного відключення секцій на основі даних супутникового позиціонування, і припускає розподіл насіння паралельно або в «шаховому» порядку.

«Сівалка точного висіву Optima підходить для посіву всіх просапних культур. Вихід на ринок моделей з новими високошвидкісними висіваючими секціями дозволить запропонувати нашим клієнтам найбільш передове рішення, що в кінцевому підсумку дозволить компанії вже до 2020 року досягти частки ринку більше 20% в даному сегменті», — розповідає керівник напрямку посівної техніки «Квернеланд Груп СНД» Сергій Марнов. 
Радимо почитати