Новини

Veris Technologies створила платформу для моніторингу ґрунту

28 Липня 2016 59

Veris U3 використовує три види датчиків
Veris U3 використовує три види датчиків
aggeek.net

Veris Technologies створила нову платформу для моніторингу стану ґрунту, повідомляє aggeek.net

Нова модель Veris U3 використовує три види датчиків. Перший - для аналізу рівня pH в грунті, другий - для моніторингу кількості органічних речовин, третій - для моніторингу електропровідності грунту.

Для проведення аналізу грунту, Veris U3 кріпиться до позашляховика. Платформа використовує запатентовані електричні, інфрачервоні і електрохімічні датчики для збору даних по трьох ключових характеристик стану ґрунту.

Щоб дізнатися рівень pH, датчик SpeedRoad за допомогою іоноселективних електродів зондує стан ґрунту кожні 8-10 секунд. Це дозволяє створювати карти pH.

Інший сенсор, ISCAN, це інфрачервоний оптичний датчик для моніторингу кількості органічних речовин, який використовує двохвильову систему вимірювання ґрунту.

Моніторинг електропровідності ґрунту проводиться на основі аналізу текстури, вологості і вкорінення ґрунту. Аналіз електропровідності дозволить дізнатися, як довго будуть дозрівати культури.

Недавнє дослідження ефективності платформи, яке проводила Veris Technologies, показало, що управління земельними ресурсами покращилося на 41% завдяки змінним нормам висіву і поліпшеному використанню азоту в ґрунті.Радимо почитати