Новини

Valtra входить на український ринок (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

14 Лютого 2018 343

T-серія тракторів Valtra першою надійде на український ринок
Valtra.com

Під час Agritechnica 2017 представники компанії AGСO повідомили Traktorist.ua про вихід на український ринок фінського бренду Valtra. Бренд займає близько 60% фінського ринку тракторів, перемагає у конкурсах і отримує світові нагороди. А трактор Rendel, навіть подолав відстань від Фінляндії до Франції, щоб стати зіркою Каннського Кінофестивалю.

І нарешті, трактори Valtra T-серії з’являться на українському ринку. Першими в Україні з’являться моделі Valtra Т194 Active та Т234

Вибір цих моделей пояснюється тим, що в Україні динамічно розвивається сегмент 200-сильних тракторів.


Вид із кабіни трактора T-серії

Cерія T тракторів Valtra першою надійде в продаж  

Трактори Valtra обладнані новою системою управління SmartTouch. Всі необхідні функції керування трактором виведені на сенсорний екран розміром 9 дюймів. Інтерфейс дисплею був розроблений з урахуванням рекомендацій і побажань фермерів, які користуються тракторами Valtra.

Трактори призначені для експлуатації в важких умовах.  Всі моделі серії оснащені двигунами AGCO Power.


До особливостей Valtra T можна також віднести простору і ергономічну кабіну, що забезпечує чудовий огляд у всіх напрямках, високі показники тягового зусилля, комфорт водіння і низький рівень шуму — не вище 70 дБА.

Технічні характеристики Valtra T

Салон серії T також оновився — підлокітник обладнаний новим багатофункціональним важелем та 9-дюймовим сенсорним екраном SmartTouch.


Трактор Valtra T-серії

Valtra отримала низку нагород на Agritechnica 2017

Серія тракторів Valtra T отримала відразу 3 нагороди на виставці Agritechnica 2017.

На нагородженні «Машина року» Valtra перемогла у номінації «Трактор найвищого класу». На премії «Трактор року» компанія отримала головну нагороду, а також відзнаку «Кращий дизайн».

Також, на виставці презентували двох нових представників серії T — T234D та T254. Потужність їх двигунів 250 к.с. та 271 к.с. відповідно. Серія T забезпечує надійну потужність при низькій витраті палива за рахунок сучасних та економічних двигунів AGCO Power.

 

Valtra став зіркою Каннського кінофестивалю

Трактор Valtra Rendel проїхав 3000 км від Фінляндії до Франції, щоб стати зіркою на Каннському кінофестивалі.Радимо почитати