Новини

В Україні з’явився комбайн Fendt 6335 C з унікальною жниваркою PowerFlow

10 Травня 2018 220

Fendt_6335_C
Комбайн Fendt 6335 C
fendt.com

Компанія «Агроспейс» пропонує комбайн Fendt 6335 C з жниваркою, що не має аналогів. Від інших схожих за характеристиками машин модель відрізняється універсальністю (дозволяє ефективно збирати різні види культур) та економічністю. До модельного ряду Fendt входять комбайни, що виробляються в Італії згідно з високими стандартами світового лідера сільгоспмашинобудування — корпорації AGCO.

Про це повідомляє прес-служба компанії «Агроспейс».

Fendt 6335 C оснащений інноваційною жниваркою PowerFlow, яка наразі не має жодного аналогу на світовому ринку. Особливість моделі полягає в стрічковому транспортері PowerFlow, який подає хлібну масу безпосередньо до шнека (діаметр 610 мм), при цьому маса надходить до нього колосками уперед, забезпечуючи найкращу якість обмолочування та надзвичайно високу пропускну здатність. Довгий стіл забезпечує низьку висоту зрізання, а ріжучий апарат Schumacher, який працює зі швидкістю роботи коси до 1254 зрізів на хвилину, забезпечує оптимальний результат. Крім того, конструкція жниварки дозволяє здійснювати збирання ріпаку без використання додаткового ріпакового столу. Для збирання ріпаку достатньо встановити спеціальні бічні ножі, які уже ідуть у комплекті до комбайна. Завдяки всім цим перевагам, втрати врожаю з жниваркою PowerFlow практично дорівнюють «нулю».

Молотильний барабан у комбайні Fendt 6335 C має високу інерційну масу — за рахунок 8 додаткових баластних брусків, що встановлені між бічами. Завдяки цьому гарантується плавне та рівномірне обмолочування, а витрати палива та навантаження на двигун зменшуються. Fendt 6335 C має унікальну особливість — окреме регулювання з кабіни вхідного та вихідного зазору між молотильним барабаном та підбарабанням, що забезпечує широкі можливості налаштування комбайна для різних видів зернових культур та умов збирання врожаю. Відстань між прутками підбарабання у задній частині вдвічі більша, ніж у передній, що забезпечує оптимальний баланс між продуктивністю обмолочування та високою швидкістю сепарації. Система сепарації складається з поперечного ротора та 6-ти клавіш соломотрясів. Універсальний відцентровий сепаратор MCS Plus оснащено підбарабанням з великою площею сепарації. Максимально повне відділення зерна відбувається ще до того, як хлібна маса досягає соломотрясів. Разом з тим, у комбайні використовуються решета з великою пропускною здатністю. Для максимальної якості обмолочування передбачено повторну подачу недомолоченої маси на барабан.

Варто відзначити, що комбайн Fendt 6335 C оснащено великим зерновим бункером (ємність 9000 л), швидкість розвантаження якого одна з найвищих у цьому класі машин — 105 л/хв.

Оператор комбайну, за необхідності, може легко перемикати режим подрібнення або валкування соломи. Машину оснащено новим 6-рядним подрібнювачем соломи, що забезпечує оптимальне подрібнення та розподілення рослинних залишків на поверхні ґрунту.  

Двигун Fendt 6335 C, потужністю 360 к.с., обладнано системою PowerBoost, яка дозволяє одночасно здійснювати збирання культур та вивантажувати збіжжя.

Для швидкості обслуговування машини точки змащення розміщено компактно та локалізовано чітко з двох боків комбайну, поруч розташовано інформаційні таблиці, які нагадують механізаторам, з яким інтервалом треба здійснювати змащування того чи іншого вузла. Також оптимально розміщені повітряний фільтр двигуна, паливний бак та заправні горловини різних робочих рідин.

Кабіна Skyline дозволяє механізатору працювати у максимально комфортних умовах. Автоматичний клімат-контроль, електрично регульовані дзеркала, зручне сидіння, ідеальний огляд всієї жниварки — це неповний перелік переваг кабіни комбайна. А використання високих технологій (підлокітник Fendt Variotronic, ергономічний джойстик, сенсорний екран Varioterminal, функція постійної швидкості, автоматичні налаштування для збирання різноманітних культур та ін.) дозволить оператору комбайна повністю зосередитись на польових роботах та продемонструвати найвищий результат.

«Комбайн Fendt працює в нашому господарстві вже 10 років, ми збираємо цією машиною усі культури – зернові, горох, ріпак (для збирання ріпаку з одного боку комбайна ставимо спеціальні ножі). Що можу сказати про роботу цього комбайна: обмолочування – ідеальне, втрат врожаю – мінімум, чистота зерна – чудова! Задоволений машиною на всі 100%. Ще можу відзначити простоту комбайна Fendt у ремонті – це для нас важливий фактор при виборі техніки», — розповідає про свої враження від використання машини директор фермерського господарства з Дніпропетровщини Владислав Наконечний.

На комбайни Fendt дає гарантія 1 рік від виробника (без обмеження напрацювання).

«Компанія «Агроспейс» пропонує вигідні умови фінансування покупки комбайнів Fendt. За бажанням, клієнт може обрати зручну для свого підприємства кредитну або лізингову програму», — наголосив керівник відділу продажу техніки «Агроспейс» Василь Суховєєв.Радимо почитати