Новини

В Україні провели демо-показ італійського мульчувача Demonio 2300

30 Травня 2018 221

Valentini_Group_Demonio 2300
Мульчувач Demonio 2300 від Valentini-Group
Прес-служба Алюр-Агро

В Україні презентували італійський мульчувач Demonio 2300.

Про це повідомляє прес-служба «Алюр-Агро».

Під час Дня поля в м. Лубни Полтавської обл. українська компанія «Алюр-Агро» та італійський виробник мульчувачів Valentini-Group показали роботу машини для мульчування Demonio з шириною захвату 2300 мм та глибиною обробки ґрунту 40 см. Демо-показ проводили представники заводу Valentini — розробник обладнання та менеджер з експорту.

Під час презентації українським аграріям показали, як за допомогою мульчувача Demonio 2300 можна перетворити захащені площі в поля під посів в найкоротші терміни. Запрошені гості самостійно обирали пні для викорчовування — великі, дубові, діаметром 50-60 см, але мульчувач знищував їх за лічені хвилини, залишаючи після себе розпушений ґрунт. Крім того, мульчувач обробив територію з акацієвими насадженнями висотою 4-5 м, діаметром стовбурів 10-35 см та віком 10-12 років — жодного дерева чи корінця після роботи машини не залишилось. Варто відзначити, що в компанії можливо окремо замовити послуги мульчування машиною Demonio 2300.

Окрім вказаного мульчувача, компанія презентувала і інші машини, призначені для видалення рослинності: Cannibal, Scorpion та Apache.

Наразі, в планах компанії та українського дилера забезпечити постачання до України траншеєкопачів та ротаційних борін виробництва Valentini-Group.

Valentini-Group займається виробництвом сільгосптехніки з середини 1970-х років. Компанія виробляє обладнання не тільки за власними заданими параметрами, а й у відповідності до запиту клієнта: задана робоча ширина обладнання, конфігурація з’єднувальних елементів, система рекультивації земляного каміння через опцію Frangisassi, система рекультивації гілля та пеньків для лісового господарства.

Вся продукція виготовляється із низьколегованої сталі, що робить обладнання більш міцним та витривалим.Радимо почитати