Новини

В Нідерландах обирали кращого працівника Kverneland Group

30 Травня 2018 65

Kverneland_Group
Команди-учасники змагань Kverneland Group
Прес-служба Kverneland

В Нідерландах відбувся конкурс професійної майстерності серед працівників виробничих майданчиків Kverneland Group. Захід був спрямований не тільки на підвищення майстерності працівників виробництв Kverneland Group, а й на зміцнення внутрішньокорпоративних зв'язків між заводами групи і обмін досвідом між їх співробітниками.

Про це повідомляє прес-служба компанії Kverneland Group.

У конкурсі взяли участь 14 представників з 7 заводів, розташованих в Норвегії, Франції, Німеччині, Італії, Нідерландах, Данії та Росії.

Учасники, відібрані попередньо в рамках локальних змагань на кожному з заводів, демонстрували свою майстерність у двох конкурсних номінаціях — кращий зварювальник і кращий збиральник виробництва.

В рамках змагання збирачів необхідно було, дотримуючись техніки безпеки і культури виробництва, за відведений час виконати два завдання: підготувати деталі і провести збірку вузлів; потім вирівняти вал за допомогою правильно підібраних проставочних пластин і інструменту. Переможцем в даному змаганні став працівник компанії Липецького заводу.

Зварювальникам необхідно було встановити і герметично приварити гідравлічну коробку, зробити це акуратно і в відповідності із заданим кресленням. В даній категорії золото отримав працівник заводу у Франції.Радимо почитати