Новини

У Черкаській області пройшов Massey Ferguson Open Days

14 Березня 2016 8

У Черкаській області пройшов Massey Ferguson Open Days
У Черкаській області пройшов Massey Ferguson Open Days
Latifundist.com

Компанія «АМАКО» за підтримки корпорації AGCO провела черговий захід з серії Massey Ferguson Open Days на Черкащині, повідомляється в прес-релізі компанії.

Під час презентації аграріям показали високотехнологічну техніку, яка буде доступна на вітчизняному ринку в 2016 р. Серед новинок були представлені колісний трактор Massey Ferguson 8690, комбайн Massey Ferguson 7370 Beta, гусеничний трактор Challenger MT8650, телескопічний навантажувач Massey Ferguson 9407S і зерновоз Iveco Stralis з напівпричепом Bodex.

«У 2016 р. корпорація AGCO буде оснащувати свої сівалки точного висіву обладнанням компанії Prestigio Climate. Продукти компанії вже добре зарекомендували себе на ринку і дозволяють вивести на новий рівень точність і якість посіву просапних культур. Саме тому ми прийняли рішення про співпрацю», — розповів фахівець з посівної і ґрунтообробної техніки корпорації AGCO Сергій Лук'янець.

Він також поділився з нами планами компанії і розповів, що на ринок України також мають намір вивести новий продукт – сівалка для суцільного посіву зернових культур.

«Фактично, це перша сівалка американського виробництва з пневматичним приводом, транспортні габарити якої відповідають нормам України і Європи. Ми будемо проводити тестування всієї техніки на полях України. Думаємо, що ці агрегати будуть дуже актуальні для наших аграріїв. Ми не запускаємо техніку на ринок до тих пір, поки система сервісного обслуговування не готова до надання послуг», — говорить Сергій Лук'янець.

В компанії планують приділити увагу підвищенню кваліфікації співробітників, а також відкривати нові майстерні в різних містах України.

«Ми маємо намір збільшити якість знань наших співробітників, щоб стати великими професіоналами в своїй справі. Крім того, ми пропонуємо такий новий продукт як сервісні контракти. Така опція є тільки в нашій компанії і являє собою якісне обслуговування сільгосптехніки, починаючи від 2-5 мотогодин», — розповіла директор Черкаського сервісного центру «АМАКО» Лілія Панченко.

У компанії зазначають, що продукція націлена як на великих гравців аграрного ринку, так і на пересічних фермерів.Радимо почитати