Новини

Уряд спростить механізм отримання дотацій на придбання сільгосптехніки

26 Вересня 2018 220

HTZ
Вітчизняна сільгосптехніка — трактор ХТЗ
Traktorist.ua

Уряд розглядає можливість внесення змін до постанов, що регламентують процес отримання коштів в рамках програм державної підтримки. Про це під час проведення конференції «Агробізнес в Україні: Перспектива» повідомив генеральний директор Директорату стратегічного планування Міністерства аграрної політики та продовольства України Олександр Жемойда.

За словами чиновника, про результати програми держкомпенсації можна буде сказати в жовтні — листопаді поточного року. Адже існують об’єктивні та суб’єктивна обставини у будь якого проекту — як програма запускається та обслуговується, та коли і що купують аграрії

«Протягом останнього часу обговорюються зміни до постанов щодо спрощення механізму отримання дотацій, які, як раз, мають покращити використання коштів. Це й буде операційним реагуванням на невелику кількість освоєних коштів», — зазначає Олександр Жемойда.

Нагадаємо, з 945 млн грн, які держава виділила на часткову компенсацію вартості сільгосптехніки, станом на серпень поточного року було освоєно лише 159,2 млн грн. Щоб дізнатись більше про ймовірні причини провалу кампанії та шляхи отримання компенсації читайте матеріал «#Go за АгроДотаціями!», який спрямований спонукати аграріїв повертати свої податки через кошти, які закладені у бюджет держпідтримки.

«Є визначений законодавством механізм, є вимоги, які мають бути дотримані», — резюмує Олександр Жемойда.

(с) Анна Костенко, 2018, Traktorist.uaРадимо почитати