Новини

УПЕК представив енергоефективну вітчизняну сільгосптехніку на АГРО-2016

10 Червня 2016 22

Агродивизион Індустріальної групи УПЕК представив сучасну енергоефективну вітчизняну сільгосптехніку «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ», а Автодивизион ІГ УПЕК – подшипниковую продукцію HARP нового покоління виставці «АГРО-2016».

Про це Latifundist.com повідомили в прес-службі компанії.

Повідомляється, що експозиція «ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН» представлена хедлайнером лінійки сільпхозагрегатів – дисковою бороною-лущильником «Дукат» в двох модифікаціях – «Дукат-5» і «Дукат-12».

 
«Дискові борони «Дукат» забезпечують високошвидкісне лущення стерні і якісну передпосівну підготовку. При цьому дозволяють знизити витрату палива більш ніж на 30, а також досягти в 1,5 рази більшої продуктивності в порівнянні з традиційними дискаторами за рахунок застосування пружинної стійки і наднадійних необслуговуваних підшипникових вузлів HARP AGRO UNIT», – зазначив віце-президент з маркетингу та продажів ІГ УПЕК Роман Гіршфельд.

Також на своєму стенді компанія представила культиватор передпосівної обробки «Червонець», що забезпечує неперевершену якість передпосівної підготовки всього за один прохід; глибокорозрихлювачі «Гульден» і «Франк» (їх застосування гарантує руйнування будь плужної підошви); новинку 2016 р. в лінійці «Лозовських машин» – самовыгружающийся трейлер Harvester.

«Агрегати «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» не поступаються за технічним рівнем провідним світовим виробникам сільгосптехніки. А по деяких з параметрів перевершують імпортні аналоги, оскільки створюються з урахуванням особливостей ведення сільгоспробіт саме на наших землях і для українських аграріїв», — відзначають представники компанії.

Крім сільгосптехніки УПЕК представив на виставці широкий асортимент підшипників нового покоління HARP-AGRO і необслуговуваних підшипникових вузлів HARP AGRO UNIT, оптимізованих для застосування в тракторах, комбайнах, ґрунтообробної та посівної техніки вітчизняних та провідних світових виробників.

«Наша участь у «АГРО-2016» – це можливість продемонструвати аграріям інноваційні технології та перевірені часом рішення, здатні підвищити рентабельність господарства і показати, що «гроші — дійсно орють» – підкреслив Роман Гіршфельд.

Радимо почитати