Новини

Українці активно купують сільгосптехніку

21 Липня 2016 28

Аграрії масово купують техніку
Аграрії масово купують техніку
traktorist.ua

Українські аграрії масово розкуповують сільгосптехніку, повідомляє UBR.

Генеральний директор компанії «Кун- Україна» Асад Лапш розповів, що цей рік обіцяє стати для них рекордним з продажу сільськогосподарської техніки в нашій країні.

«До березня ми вже виконали річний план з продажу, і з тих пір двічі змінювали прогнози в бік збільшення», зазначив він.

Ні кількісні, ні фінансові показники продажів він не називає, посилаючись на комерційну таємницю, але каже, що, наприклад, обсяги реалізації просапних сівалок і плугів у них подвоїлися, а обприскувачів - потроїлися.

За даними Лапша, продажі ростуть не тільки у них, але і у конкурентів.

«По-перше, на ринку сформувався чималий відкладений попит, який тепер реалізується. По-друге, агрохолдинги впроваджують прогресивні технології, які вимагають сучасної техніки», — пояснює він масштабне оновлення українського парку сільгосптехніки.

Крім того, за словами експерта, в наших умовах машини виходять з ладу швидше (за 5 років, замість 7 років в ЄС і США), отже, потребують більш частої заміни.

«У вас техніка працює на знос, так як парки недоукомплектовані», — пояснює Асад Лапш.

За оцінками експерта, ємність українського ринку аграрної техніки на сьогоднішній день складає 0,7-1,1 млрд євро.

«Якби селяни поставили собі за мету укомплектувати парки за міжнародними нормами, то в країні протягом п'яти років можна було б продавати техніки на 2-2,5 млрд. євро»,  — підрахував Асад Лапш.Радимо почитати