Новини

Українські аграрії зможуть купувати дешеву сільгосптехніку

27 Липня 2016 24

Українці зможуть купувати дешеву техніку із закордону
Українці зможуть купувати дешеву техніку із закордону
Traktorist.ua

США та ЄС розробляють проект продажу та купівлі вживаної сільськогосподарської техніки для українського споживача, повідомляє прес-служба Мінагропроду.

Президент Structured Trade Finance Corporation (STFC) Джейсон Гейссар під час зустрічі з представниками Мінагропроду заявив, що український виробник потребує надійної сільськогосподарської техніки для підвищення продуктивності та збільшення вкладу сільського виробника у ВВП України.

В ході зустрічі йшлось про доступну сільгосптехніку для українського споживача. Цієї мети можна досягти шляхом спільного проекту продажу та купівлі вживаних комбайнів та тракторів  із США та ЄС «Supply of Pre-owned Agricultural Equipment to Ukraine». 

«Поставка обладнання буде проходити від прямих дилерів. Уживанні сертифіковані комбайни того ж бренду та потужності коштуватимуть на 50% дешевше, ніж нові. Якісне технічне обладнання допоможе збільшити продуктивність сільського виробника та об`єми експорту до європейських країн», розповів Джейсон Гейссар.

Представник американської сторони відмітив, що у проекті візьмуть участь такі всесвітньо відомі компанії, як CNH, Claas та інші.Радимо почитати