Новини

Українські аграрії відвідали виробничі потужності Horsch та NPZ-Lembke

30 Травня 2018 110

svarog_agro
Під час екскурсії
svarog-agro.com

Делегація з 24 українських аграріїв відвідала потужності компанії Horsch Maschinen GmbH та NPZ-Lembke в Німеччині.

Про це повідомляє прес-служба «Сварог Вест Груп».

Компанії Horsch Maschinen GmbH, яка займається виробництвом сільськогосподарської техніки для обробітку ґрунту та догляду за посівами, та NPZ-Lembke, основною діяльністю якої є селекція високоврожайних сортів сільськогосподарських культур та виробництво насіння організували та провели інформаційну екскурсію на власні виробничі потужності.

Поміж відвідувачів компаній був також і представник «Сварог Вест Груп» Сергій Філюк.

На потужностях заводу Horsch Maschinen GmbH українським представникам була продемонстрована робота  всієї лінійки техніки Horsch, серед яких була і машини для широкорядного точного посіву Horsch Maestro 16 SW, яка дозволяє проводити точний посів зі швидкістю 12 км/год і вище. Також аграріям від української делегації розповіли про методи захисту рослин, обробіток ґрунтів на дослідних ділянках.

Наступним об’єктом подорожі стала компанія NPZ-Lembke, де вітчизняні аграрії ознайомились з 110-річним досвідом селекції високоврожайних сортів сільськогосподарських культур та виробництвом насіння, яке відповідає високим світовим стандартам. Максимально можлива якість насіння є для компанії найбільшим пріоритетом.

Відзначимо, що співпраця української та німецьких компаній триває з 2006 року.Радимо почитати