Новини

Українські аграрії відвідали AMATECHNICA 2016

3 Червня 2016 56

2 червня в Хасберген-Гасте (Німеччина) відбулася галузева виставка для фермерів, керівників МТС і міжнародних партнерів по збуту — «AMATECHNICA 2016».

Організатором масштабного заходу виступила компанія AMAZONE — найбільший виробник розкидачів мінеральних добрив, сівалок, агрегатів активної і пасивної обробки грунту, сівалок точного висіву та обприскувачів для захисту рослин.

Від України в цьому році відвідати виставку приїхало понад 100 осіб: дилери, представники агрохолдингів і фермерських господарств. Кореспондент Latifundist.com також не упустив випадку оцінити якість німецької сільгосптехніки і систему AMAZONE «від збирання до прибирання».

Програма виставки включала відвідування святая святих — екскурсію по центральному заводу компанії, знайомство з роботою різних цехів і лабораторії з тестування продукції. Далі після оглядової презентації техніки, включаючи останні новинки AMAZONE, був організований показ модельного ряду на полях.

Особливо зацікавили німецьких і зарубіжних аграріїв новинки цього року: автоматизовані розподільники добрив з системою радарних сенсорів, посівна комбінація Cirrus 6003-2 і Cirrus 6003-2С з двухдисковыми сошниками, система пофорсуночного включення AmaSwitch та інші технічні нововведення AMAZONE.

Також кілька тисяч відвідувачів насолоджувалися яскравою «культурною програмою. Стріляли з лука, фотографувалися не тільки з новітніми, але і з раритетними тракторами виробництва Німеччини, літали на вертольоті і багато іншого.

«Перевагою AMAZONE є оптимальне співвідношення ціни та якості. По Україні ми можемо показати успішні приклади, коли придбана техніка була вигідною і повністю себе окупає. Тому ми зацікавлені розширювати присутність на українському ринку», — зазначив комерційний директор AMAZONE-WERKE Крістіан Драйер.

Більш докладний репортаж про «AMATECHNICA 2016» і німецьких підприємствах читайте вже скоро на сторінках Latifundist.com.Радимо почитати