Новини

У Києві відбудеться конференція для аграріїв Agropetrol 2018

9 Лютого 2018 132

У Києві відбудеться конференція для аграріїв
expro.com.ua

16 лютого в Києві відбудеться семінар-конференція AGROPETROL 2018, куди зберуться найбільші виробники та постачальники енергоносіїв (природного газу, бензину, дизпального, скрапленого газу) та міндобрив.

Організатор форуму — провідна консалтингова компанія нафтогазового ринку України – EXPRO Consulting.

Ексклюзивні медіа партнери заходу — Latifundist.com та AgroPolit.com, інформаційні — Traktorist.ua, Kurkul.com, Superagronom.com та Elevatorist.com.

«Мета заходу знайомство представників аграрного сектору з виробниками та постачальниками енергоносіїв (природного газу, бензину, дизпального, скрапленого газу) та міндобрив. AGROPETROL 2018 розрахована на участь представників компаній аграрного сектору: як великих холдингів так і середніх та малих фермерських господарств. В першу чергу, на спеціалістів департаментів закупівель, директорів та власників аграрних компаній. З іншого боку участь в конференції візьмуть представники компаній виробників та постачальників енергоресурсів та добрив», пояснив організатор, керівник EXPRO Consulting Геннадій Кобаль.

Учасникам будуть запропоновані ефективні інструменти закупівель товарів: спотові та форвардні умови ціноутворення. Особлива увага буде приділятися перевагам біржової торгівлі.

Практична частина семінару буде представлена доповідями спеціалістів провідних аналітичних цінових агенцій (Argus, EXPRO, UPECO). Вашій увазі будуть представлені тенденції ринків, рейтинги споживання, прогнози на поточний 2018 рік.

Умови та детальна програма — за посиланням expro.com.uaРадимо почитати