Новини

Twose презентувала оновлені моделі косарок

20 Жовтня 2016 28

Робочий простір топової моделі TP-6750T тепер становить не менше 6,7 м
Робочий простір топової моделі TP-6750T тепер становить не менше 6,7 м
twose.com

Британська компанія Twose оновила модельниій ряд косарок, повідомляє agroinfo.com.

Косарки Twose нового покоління можуть похвалитися не тільки оригінальним дизайном. Зона доступу моделей всіх серій, включаючи TE, TF і TP збільшилася на 0,5 м. Робочий простір топової моделі TP-6750T тепер становить не менше 6,7 м.

Серед інших нововведень: нова система електрокерування, сенсорний екран і відкидний підлокітник. Інноваційний програмований джойстик дозволяє оператору налаштовувати кнопки для точної маніпуляції: складання, регулювання відстані витягнутої стріли і її повороту, висота підйому і кут нахилу ножової головки.

На додаток до використовуваного кабелю і гідроприводу з низьким тиском, нова система приводу в базовій комплектації оснащена функцією Electric Arm Float. За словами представників Twose, це інноваційний підхід в копіюванні рельєфу, заснований на принципі оперативного контролю навантаження на ножову головку при зіткненні з поверхнею грунту.

Компанія також додала ланцюгову жатку, вбудовану систему охолодження з автовідводом вентилятора в початкове положення (в базовій комплектації для тракторів потужністю 65 к.с.), спрощений механізм установки шлангів і робоче освітлення LED на моделях серії TF і TP.Радимо почитати