Новини

Цеппелін Україна провели в Кропивницькому Valtra & Fendt Open day

7 Березня 2018 221

Трактор Valtra T-серії на презентації у Кропивницькому
Traktorist.ua

Корпорація AGCO спільно з «Цеппелін Україна» представили трактори Valtra T-серії та лінійку тракторів Fendt в Кропивницькому.

Презентація відбулася у рамках Дня відкритих дверей Valtra& Fendt Open Day (Кропивницький) 2018. На відкритому дні презентували трактори Valtra T-series, а також лінійку техніки Fendt, зокрема Fendt 720 Vario, 900 Vario, флагман 1050 Vario.

Крім того, гості могли ознайомитися з фінансовими пропозиціями на купівлю техніки Fendt та виграти брендовані подарунки.

Під час урочистої частини керівник продажів сільськогосподарської техніки «Цеппелін Україна»  Андрій Король розповів, чому вирішили об’єднати презентацію тракторів Fendt i Valtra.

«Сьогодні Fendt & Valtra Open Day, ми акцентуємо увагу саме на цих брендах. Це лідери європейського ринку. Родзинкою сьогоднішньої презентації являється Valtra, якщо Fendt є  лідером європейського ринку, то Valtra є лідером скандинавського ринку», наголосив керівник продажів сільськогосподарської  техніки «Цеппелін Україна» Андрій Король.

Керівник продажів сільськогосподарської  техніки «Цеппелін Україна» Король Андрій
Керівник продажів сільськогосподарської  техніки «Цеппелін Україна» Король Андрій

Директор з маркетингу AGCO у Східній Європі Антон Костирко прокоментував повернення фінського бренду в Україну.

«Чому саме Valtra? Тому що, завдяки саме цим моделям тракторів, ассортимент наших дистрибьюторів зможе в найкращій мірі відповідати потребам наших аграріїв, маючи можливість задовольнити їх потреби у тракторах будь-якої потужності. Ми представляємо нову лінійку тракторів, так Valtra не вперше з'являється на ринку с/г техніки України, але сьогодні ми презентуемо сучасні трактори Valtra 4-го покоління, що є актуальні для всього світу», наголосив директор з маркетингу AGCO у Східній Європі Антон Костирко.

Директор з маркетингу AGCO у Східній Європі Антон Костирко
Директор з маркетингу AGCO у Східній Європі Антон Костирко

Далі продакт спеціаліст Fendt & Valtra Сергій Лукінець розповів про історію бренду.

«Завод Valtra розташований у Фінляндії, там збирають 6000 одиниць тракторів в рік. Крім того, є завод в Бразилії, а річний обіг компанії близько $ 1 млрд. В 2004 році корпорація AGCO придбала завод і почали випускати 4-те покоління тракторів. Зараз їх можна побачити тут», розказав продакт спеціаліст Fendt & Valtra Сергій Лук'янець.

Продакт спеціаліст Fendt & Valtra Сергій Лук'янець
Продакт спеціаліст Fendt & Valtra Сергій Лук'янець

Аграрії вже планують поповнювати техпарк тракторами Valtra.

«Здебільшого користуємось тракторами Fendt, вони дуже економні, у нас їх більше 15. Кожен рік купуємо два-три нові машини. Трактори Valtra —  це завтрашній день, адже вони дуже економні і за такою технікою майбутнє», — розповів  керівник сільськогосподарського товариства ім. Фрунзе Володимир Рибінський.

Нагадаємо, що заходи Valtra & Fendt Open day заплановані у 5 містах України. Детальніше про події можна дізнатися за посиланням.

Про презентацію в Черкасах, читайте тут: В Україні вперше представили трактори Valtra 4-го покоління T-серії

© Барило Катерина, Ігор Мирончук, Traktorist.ua, 2018Радимо почитати