Новини

«Цеппелін Україна» підбила підсумки участі в AgroExpo 2016

4 Жовтня 2016 79

Команда «Цеппелін Україна» на виставці «АгроЕкспо 2016»
Команда «Цеппелін Україна» на виставці «АгроЕкспо 2016»
Цеппелін Україна

На міжнародній агропромисловій виставці «АгроЕкспо 2016», що пройшла у Кропивницькому минулого тижня, чільне місце посіла експозиція компанії «Цеппелін Україна ТОВ», яка реалізує машини всесвітньо відомих лідерів ринку сільгосптехніки, повідомляє прес-служба компанії.

Компанія є ексклюзивним дистриб'ютором корпорації «AGCO» у Кіровоградській області. Також є дистриб'ютором всесвітніх брендів: Bourgault, Berthound, Gregoire Besson, Kpampe, Apache, Caterpillar.

Нагадаємо, що «Цеппелін Україна» - це надійна європейська компанія, яка здійснює продаж техніки, запчастин та підтримку техніки після її продажу на найвищому рівні. Компанія має тривалу історію - цього року виповнилося 20 років її успішної роботи на ринку України. А самому концерну «Цеппелін» більше ста років. Компанія є офіційним дистриб'ютором брендів Fendt, Challenger, Massey Ferguson у Полтавській, Кіровоградській, Львівській областях та бренду Fendt в Одеській області. Представництва компанії також є  у Харківській, Вінницькій та Черкаській областях і поступово компанія розширює свою присутність в інших регіонах.

«Ми вже четвертий рік поспіль беремо участь у виставці «АгроЕкспо», тому що Кіровоградщина для нас є одним з пріоритетних регіонів розвитку агробізнесу. Виставка нам дає можливість представити свої новинки. Зокрема ми вперше у Кіровоградській області продемонстрували трактор Fendt 936 у максимальній комплектації профі плюс (в чорному кольорі – Блєк Бьюті). Також привезли флагманський трактор Massey Fergusson 8690 потужністю 340 кінських сил. У межах лінійки бренду Сhallenger показали новинку для нашого ринку восьмирядну просапну сівалку, обладнану під технологію точного землеробства» , - каже керівник підрозділу з продажу сільгосптехніки компанії Фарід Абу Хадід.

З іншої техніки був представлений самохідний обприскувач APACHE 1220S. Дана модель на ринку України була представлена вперше. Також привезли новинку – самохідний обприскувач Betrthoud 3240 нового покоління в оновленому дизайні й універсальний плуг Gregoire Besson на 9 корпусів, який може працювати як по полю так і по ріллі.  На виставці можна було побачити причіп перевантажувач преміального німецького бренду Krampe - одного з лідерів європейських ринків з продажу такої техніки, а також посівний комплекс Bourgault 3720.

Цього року в Кіровоградській області відбулися 8 польових демонстрацій нової техніки від «Цеппелін Україна», аби продемонструвати переваги реалізовуваних машин в польових умовах. Під час демонстрацій аграрії мали змогу порівняти характеристики пропонованих машин з характеристиками іншої техніки. Наприклад, продуктивність та економічність тракторів. Зокрема на виставці «АгроЕкспо» відбувся тест-драйв нової моделі трактора Fendt 724 потужністю 240 кінських сил. Трактор цієї потужності також універсальна машина, яка може робити всі  операції, що й трактори великої потужності. Але водночас економиться пальне. Потенційні клієнти дуже позитивно оцінили переваги та комфортність цієї машини. Вони також мали змогу перевірити в роботі телескопічний навантажувач Caterpillar ТН 407С, який компанія виводить на український ринок.

Найбільшою популярністю серед клієнтів компанії у сегменті 300 плюс кінських сил користується трактор Fendt 936 Vario. Частка реалізації цього трактора на українському ринку складає не менше 20%. Це високофункціональна модель, тому її було представлено на виставці «АгроЕкспо». Стосовно обприскувачів, то найбільш реалізовувана модель Betrthoud 3240. Протягом трьох останніх років ця фірма входить у трійку лідерів з продажу сільгосптехніки. Радимо почитати