Новини

«Цепелін Україна» продемонструвала унікальний Fendt 936 Vario Profi

3 Серпня 2016 56

Fendt 936 Vario Profi + Blackbeauty
Fendt 936 Vario Profi + Blackbeauty
Traktorist.ua

Компанія «Цепелін Україна» провела демонстрацію трактора Fendt 936 Vario Profi + Blackbeauty на полях Одеської області, повідомляється в прес-релізі компанії.

Ефективність, універсальність і продуктивність - саме ці три якості на одному полі продемонструвала компанія «Цеппелін Україна» під час демо-показу техніки при посіві ріпаку в Одеській області.

Своєрідним іспитом для техніки яку показала компанія стало поле ФГ «Колос» (Одеська область, Білгорд-Дністровський р-н, с. Маразліївка). Трактор працював на необробленому полі з пожнивними залишками від попередника - озимої пшениці. Складні посушливі умови Одеської області доповнили тест техніки в умовах підвищеної вологості грунту - одна з ділянок поля була спеціально зволожена.

 Fendt 936 Vario Profi + Blackbeauty

Трактор з агрегатом працював на ущільненому сухому і, в деяких місцях, на зволоженому грунті. Стабільний робочий процес трактора і посівного комплексу в умовах підвищеної вологості грунту був однією з ключових завдань, поставлених ФГ «Колос» перед компанією «Цеппелін Україна».

В першу чергу це була перевірка можливості якісного посіву матеріалу в різних складних погодних умовах. З цим завданням колісний трактор Fendt 936 Vario в комплектації Profi + з посівним комплексом Bourgault 3720 і бункером 6350  обсягом. 12 тис. л впорався відмінно.

Fendt 936 Vario Profi + Blackbeauty на полях Одеської області

Дана комбінація була покликана забезпечити максимально точний і рівномірний посів незалежно від умов, зберегти запаси вологи в грунті і забезпечити максимальну економію витрати палива. 

На полі з нульовою обробкою грунту працювала техніка відомого канадського виробника. Ключовими аспектами випробувань стали швидкість роботи, рівномірність і глибина загортання насіння, а також ступінь їх ушкоджень в процесі посіву.

Fendt 936 Vario Profi + Blackbeauty на полях Одеської області

«Особливістю сівалки є те, що розроблялася вона для роботи по нульовій технології, а також те, що технологія подачі посівного матеріалу з бункера до сошнику спроектована так, щоб не пошкоджувати насіння», - зазначив менеджер з розвитку нових напрямків бізнесу Дмитро Баранов.

На даній демонстрації компанія «Цеппелін Україна» представила колісний трактор Fendt 936 Vario в індивідуальному кольорі «Блекбьюті» і ексклюзивної комплектації Profi +. Це перший такий трактор в чорному кольорі, завезений офіційним дилером в Україні.

Fendt 936 Vario Profi + Blackbeauty на полях Одеської області

У стандартну комплектацію трактора входить ексклюзивна розробка заводу Fendt - безступінчата коробка передач Vario, що забезпечує кращий коефіцієнт робочої швидкості від 8 до 16 кілометрів на годину в поле; високопродуктивний гідравлічний насос потужністю в 205 л/хв.; незалежний амортизований міст з амплітудою ходу підвіски до тридцяти сантиметрів з кабіною на 3-х пневмоамортизатором; пневматичною системою з компресором, а також кращим баластуванням в своєму класі потужності - попереду противагу - 2500 кг і ззаду в кожному колесі по 1000 кг.

Даний трактор укомплектований такими ексклюзивними речами, як реверсивний вентилятор, який забезпечує ефективну очистку радіатора в складних умовах роботи на полі, програмованою автоматичною разворотною смугою Variotronic TI, яка істотно полегшує і оптимізує роботу механізатора за рахунок автоматичного програмування причіпних і навісних агрегатів, автопілотом Vario Керівництво Trimble РТК з можливістю точності роботи в ± 2 см, а також он-лайн бездротовою системою передачі даних через мобільний зв'язок Vario Doc Pro. Дана система дозволяє відстежувати і знімати дані в онлайн режимі з мобільного телефону або комп'ютера.

Fendt 936 Vario Profi + Blackbeauty на полях Одеської області

Із приємних зручностей - встановлені холодильник для охолодження напоїв, фірмовий килим, м'яке сидіння помічника оператора, підставка під телефон і магнітола.

Кілька годин роботи техніки в полі підтвердили рекомендації експертів компанії «Цепелін Україна» і наочно продемонстрували високу ефективність даної комплектації трактора і переваги канадського посівного комплексу Bourgault 3720 разом з причіпним бункером 6350, 12 обсягом тис л. Аграрії регіону, які були присутні на демо-показі, були задоволені результатами роботи.

«Демонстрація сівалки Bourgault і трактора Fendt проводилися на нашому полі. Ми задоволеним тим результатом, який побачили. Використовувалася перспективна і ефективна технологія для нашої зони - технологія з мінімальною обробкою грунту. На показі була зроблена мінімалка турбомаксом. Близько 30-40% площі в такій обробці ми плануємо засіяти ріпаком. З компанією «Цеппелін Україна» ми працюємо вже три роки, раніше ми купували у них трактор Challenger MT865C і дуже задоволені його роботою в полі. Компанія досить лояльна, і має свій сервіс який функціонує належним чином », - розповів голова СФГ«Колос» Борис Юрескул.Радимо почитати