Новини

Topcon представила нову систему рульового керування

5 Жовтня 2016 22

Рульова система Topcon
Рульова система Topcon
topconpositioning.com

Компанія Topcon анонсує нове доповнення до своєї лінійки електричних систем рульового керування з високим крутним моментом АЕS-35, повідомляє офіційний сайт «Topcon Україна».

«Система призначена для техніки, непідготованої до автоматичного водіння та інших спеціальних транспортних засобів. AES-35 являє собою зносостійку, повністю захищену систему, яку можна встановити як всередині кабіни так і, що більш важливо, на відкритій платформі або техніці без кабіни. На відміну від багатьох систем рульового керування, представлених на ринку, Topcon AES-35, поряд з вже зарекомендувавшою себе Topcon AES-25 мають лідируючі в галузі функції, які інші універсальні або електромеханічні системі поки не можуть запропонувати», — говорить керівник відділу інновацій і розробки продуктів Topcon Agricuture Нікола Фінарді.

За його словами, як і AES-25, електричний двигун АЕS-35 має високий крутний момент та може працювати як в прямому так і в зворотному напрямках. В парі GNSS приймачем/контролером рульового керування Topcon AGI-4 нова система забезпечує відмінне автоматичне керування на всіх рівнях точності. АЕS-35 може працювати з RTK точністю позиціонування, забезпечуючи точність автоматичного керування до 2 см. Система також може працювати з датчиками кута повороту коліс, які іноді потрібні при проведенні робіт, що вимагають високої точності та повторюваності результатів.

Сумісна з широким рядом обладнання, в тому числі тракторами, обприскувачами, розкидачами, валкоукладачами та комбайнами, АЕS-35 також пропонує додаткову гнучкість в автоматичному водінні для операцій, в яких не використовуються транспортні засоби з кабінами.

«Автоматичне водіння - це велика технологія, яка несе в собі продуктивність і рентабельність. AES-35 допоможе відкрити для Topcon ринки у всьому світі», — розповів Нікола Фінарді.

Система рульового керування AES-35 підходить для установки на широкий спектр сільгосптехніки.Радимо почитати