Новини

Телескопічний навантажувач CLAAS б'є рекорди витривалості

23 Червня 2016 23

CLAAS RANGER 928 і його використання в господарстві
CLAAS RANGER 928 і його використання в господарстві
CLAAS

Телескопічний навантажувач CLAAS RANGER 928, який працює в сільськогосподарському кооперативі Langeln eG, розташованому на захід від Магдебурга, демонструє неймовірну витривалість: машина досягла вражаючих показників в 30.000 мотогодин і продовжує служити помічником на фермі.

Випущений в 2000 році і поставлений тодішнім дилером CLAAS Derenburg в регіон Гарц, телескопічний навантажувач експлуатувався майже кожен день. Крім вивезення гною, навантаження соломи і корму, навантажувач також використовувався в будівельних роботах, навантаження зерна і силосу.

«Вже з самого початку він працював до 2500 годин на рік», - згадує технічний директор кооперативу з напрямків діяльності рослинництва і тваринництва Лотар Кеніг.

Лотар Кеніг і сьогодні доручає машині легкі, «потрібних віком навантажувача» роботи в хліві і на фермі.

«Ось уже 22 роки CLAAS займається виробництвом телескопічних навантажувачів, призначених для сільськогосподарських робіт. Однак, 30.000 мотогодин - це унікальний результат, який важко досягти без заміни двигуна», - підкреслює продукт-менеджер по телескопічним навантажувачів компанії CLAAS Норберт Тойфер.

На шляху до 30.000 мотогодин телескопічний навантажувач досяг рубежу в 10.000 мотогодин в 2004 р.

Лотар Кеніг пояснив, що інші частини, наприклад, осі і трансмісію RANGER вже замінили. Також заміні підлягали лобове скло і двері, але серце навантажувача витримало марафон в 30.000 мотогодин.

Сільськогосподарське підприємство в Лангельн вже багато років працює з телескопічними навантажувачами CLAAS. Разом з рекордсменом, RANGER 928, зараз використовують молодший SCORPION 9055, на даний момент найпотужніший телескопічний навантажувач виробництва CLAAS.Радимо почитати