Новини

Створено першого в світі наземного дрона-всюдихода

28 Липня 2016 21

Дрон Pegasus: Multiscope
Дрон Pegasus: Multiscope
aggeek.net

Компанії Milrem і Leica Geosystems створили першого наземного дрона, пристосованого для бездоріжжя, повідомляє aggeek.net.

Нову модель назвали Pegasus:Multiscope. Дрон здатний автоматизувати процес геологічних досліджень на важкодоступній місцевості завдяки низькому тиску на грунт, а значить зможе пройти будь-який тип місцевості: бруд, сніг, пісок. Також дрону можна вказати маршрут для моніторингу і він зможе знайти проблемні місця на полі з похибкою в 2-3 см, і проводити моніторинг дозрівання культури і дренажу полів.

Pegasus: Multiscope зберігає дані досліджень в «хмарному» сховищі і має високу надійність. Він стане хорошим помічником для фермерів, чиї поля знаходяться на пагорбах. 

Pegasus: Multiscope розвиває максимальну швидкість до 25-37 км/год, має нульовий радіус повороту. Тиск дрона на грунт становить 0,07 - 0,12 кг на квадратний сантиметр. Модель має вагу 900 кг.

Дрон працює на дизельному генераторі, має Li-ion акумулятори та графенові суперконденсатори, які дають можливість 10 годин автономної роботи.Радимо почитати