Новини

Створено найпотужніший безпілотний трактор John Deere

14 Грудня 2017 155

John Deere 8320R
www.profi.com

Данський дилер John Deere Semler Agro спільно з голландським спеціалістом з автоматизації сільськогосподарської техніки компанією Precision Makers розробили, ймовірно, найпотужніший безпілотний трактор John Deere.

Про це повідомляє profi.com

Розробка новинки зайняла менше року, 320-сильний трактор 8320R був представлений на прес-конференції в Данії 11 грудня, а вже наступного дня фермери та підрядники могли спостерігати його в роботі в полі.

За основу була взята вдосконалена версія системи X-Pert, розроблена голландською компанією та впроваджена на тракторі Fendt Vario 516. Більш потужний фронтальний лазерний сканер на 8R визначає перешкоди на відстані до 100 м перед трактором. В датській компанії наголошують, що в полі має бути хтось для спостереження за трактором. Це може бути оператор комбайна або іншого трактора, який контролюватиме роботу трактора 8R у зчіпці з різноманітним обладнанням на одному полі.

На сьогодні ця технологія доступна тільки на тракторах серії 8R з трансмісією AutoPowr, та в майбутньому ця технологія може бути доступна на інших серіях тракторів John Deere.

Вартість новинки залежить від комплектації, проте стартова ціна становить £41,500. 

Радимо почитати