Новини

Strautmann представить два нові вертикальні змішувачі-кормороздавачі

20 Жовтня 2016 29

Модель Verti-Mix 4501 Triple має  об’єм змішувача від 38 м³ до 45 м³
Модель Verti-Mix 4501 Triple має об’єм змішувача від 38 м³ до 45 м³
agrotrend.hu

Компанія Strautmann  представить два нові вертикальні змішувачі-кормороздавачі з трьома шнеками для змішування на виставці Eurotier, яка проходитиме цього року в Гановері, повідомляє agrimachinerynews.com

Нові Verti-Mix 3451 Triple та Verti-Mix 4501 Triple мають таку ж будову, надійність, паливну ефективність, швидкість змішування та продуктивність, як і інші машини Strautmann, проте вони мають більший об’єм бункера – до 34,5 м³ та 45 м³ відповідно.

«Додатковий шнек дозволяє змішувати корм так само ефективно, як і в інших машинах, але у більшій кількості. Ключовою відмінністю є саме місткість бункера: модель 3451 має базовий об’єм 28,5 м³, проте завдяки збільшенню висоти об’єм можна збільшити до 31,5 м³ або навіть до 34,5 м³. Модель Verti-Mix 4501 Triple має ще більший змішувач – об’єм варіюється від 38 м³ до 45 м³», — представник OPICO Джеймс Вулвей.

Обидві машини використовують новий шнек Vario2 з унікальною ступінчастою конструкцією, яка збільшує швидкість змішування і тим самим скорочує витрати часу на підготовку корму. Також можна зробити додаткове покриття INNODUR з нержавіючої сталі, яке зменшить корозію від сумішей, тим самим подовжити термін служби шнека.

Всі моделі змішувачів-кормороздавачів Verti-Mix мають велику кількість варіантів розвантаження корму: бічні двері, передні чи задні конвеєри для розвантаження, а також розширення конвеєра.

Нові моделі кормороздавачів Verti-Mix з трьома шнеками будуть доступні у Великобританії в 2017 році. Між тим, фермери, які відвідуватимуть виставку Eurotier в листопаді, матимуть можливість побачити нові машини на стенді компанії Strautmann.Радимо почитати