Новини

Stara представила універсальний оприскувач-розкидувач Imperador 3.0

22 Липня 2016 19

Новий оприскувач-розкидувач Imperador 3.0 під час презентації на виставці
Новий оприскувач-розкидувач Imperador 3.0 під час презентації на виставці
stara.com.br

Бразильська компанія Stara представила новий оприскувач-розкидувач Imperador 3.0, повідомляє офіційний сайт компанії.

Виробник сільгосптехніки поєднав інновації оприскувача Imperador і якість розкидувача Hércules в одній машині.

Imperador 3.0 являє собою самохідний механізм, який поєднує в собі центральну штангу обприскувача та розкидач, і може виконувати обидві операції в різний час. Таке нововведення приносить фермерам більшу ефективність в цій області і знижує експлуатаційні витрати. З Imperador 3.0 можна розкидати азот і вносити фунгіциди, зберігаючи ту ж колію, що забезпечує високу якість, швидкість і ефективність.

Imperador 3.0 підтримує постійну швидкість внесення під час роботи. Двигун MWM має 205 к. с. Гідростатичная трансмісія 4 × 4 дозволяє працювати на нерівних грунтах. Гідравлічний насос оснащений системою LS (система авторегулювання при навантаженні), яка генерує менше втрати потужності, що робить його більш ефективним і знижує витрату палива.

Для обприскування, встановлений бак робочого розчину об'ємом 2400 л, виготовлений з поліетилену. Для функції розкидання Imperador 3.0 має бункер з нержавіючої сталі місткістю до 3-х тонн, подвійні заслінки і гумовий конвеєр з централізуючим пристроєм, який забезпечує більшу точність при внесенні.

Imperador 3.0 оснащений контролером Topper 5500 і системою телеметрії Stara, обладнані 100% бразильськими технологіями.

Дата появи нової моделі в Україні поки що не відома.Радимо почитати