Новини

Співробітники Krone стали донорами стовбурових клітин

24 Квітня 2018 68

Donation
Донорство кісткового мозку
DKMS

Під час добровільної акції 621 cпівробітник компанії Krone був зареєстрований як потенційний донор стовбурових клітин.

Про це повідомляє landtechnikmagazin.de.

Вже 23 працівники Krone, які взяли участь у більшості схожих акцій, стали реальними донорами для пацієнтів. 

«У групі Krone є вже 23 особи, які пожертвували стовбурові клітини для їх «генетичного близнюка» — це дійсно чудово, і я дуже вдячна за самовіддані зусилля від імені DKMS та наших пацієнтів. Ця квота була надзвичайно високою і дуже значною», — підкреслила  представник неурядової організації системи даних «Німецькі донори кісткового мозку» (DKMS) Петра Енненбах.

Бернард Кроне, керуючий партнер групи Krone, особисто висловив свою вдячність донорам та членам виробничої ради.

«Ініціатива для такого виду акцій прийшла від наших виробничих рад. Зі сторони керівництва ми, звичайно, підтримали цю ідею — і резонанс акції був дійсно дуже хороший у тих двох місцевостях, де вона відбувалась. Тому я хочу подякувати всім працівникам компанії Krone, які вже зареєструвались. Хто знає, можливо ваша допомога в найближчому часі стане дуже потрібною комусь», — зазначив Бернард Кроне.

Бажаючі стати донором стовбурових клітин мали заповнити он-лайн заявку для отримання реєстраційного набору від організації DKMS, отримати поштою необхідний комплект та інструкцію з усією необхідною інформацією. Далі у лабораторії визначають характеристики отриманого біоматеріалу, створюють профіль потенційного донору з його унікальним номером, і таким чином у всесвітньому пошуку, серед пацієнтів хворих на рак, можна визначити, чи відповідний донор підходить для пацієнта з раком крові, який потребує трансплантації стовбурових клітин.Радимо почитати