Новини

SeedMaster презентувала автономну платформу, яка може замінити трактор (ВІДЕО)

15 Лютого 2018 64

Автономна платформа DOT Power
aggeek.net

Компанія SeedMaster презентувала автономну платформу DOT Power.

Про це повідомляє aggeek.net

DOT автономна платформа з гідравлічним приводом і дизельним двигуном. З нею можна використовувати різний сумісний інвентар, наприклад, сівалку. Інструменти монтуються на платформу за допомогою чотирьох гідравлічних підйомних важелів.

Агрегат забезпечує економію понад 20% на паливі, трудових ресурсах і устаткуванні, скорочення викидів CO2 на 20%, легке і економічне масштабування обладнання до розмірів ферми, та зменшення перекриття при одночасному поліпшенні ефективності повороту і внесення.

DOT Power Platform може бути запрограмована для здійснення польових робіт автономно або за допомогою дистанційного керування. Платформа оснащена двигуном Cummins QSB4.5 Tier 4 i потужністю 163 к.с.

«Я фермер і інженер, тому хотів розробити агрегат вкрай ефективним. DOT стане платформою, яка може виконати безліч завдань для фермера, оскільки інші виробники обладнання з нами співпрацюють», — наголошує засновник і президент компанії SeedMaster Норберт Божо.

У цьому році на експериментальних полях прототип використовував сівалку, обприскувач, валик і віз з зерном. Наразі вже випущена обмежена серія для деяких ферм в Канаді.

Зараз з DOT сумісні більш ніж 100 знарядь. Це не тільки інструменти для сільського господарства, а й для будівництва, гірничодобувної та інших промислових галузей.

Радимо почитати