Новини

Schäffer презентувала новий телескопічний навантажувач

20 Вересня 2016 43

Schäffer 5680 T
Schäffer 5680 T
schaeffer-lader.de

Компанія Schäffer запустила виробництво нового телескопічного навантажувача 5680 T, повідомляє agrimachinerynews.com

Новий 5680 T має робочу вагу 4,3-4,5 т. Навантажувач має ряд тих же переваг, що й лідер класу 6680 T, проте він має нижчу висоту кабіни, що дозволяє працювати в низьких приміщеннях. Місце для водія має високу посадку, а лобове скло заходить на дах та не має звичної поперечини, що забезпечує відмінний огляд в усіх напрямках.

Система приводу високої сили тяги (HTF) має високопродуктивний насос змінного об’єму з більш високим робочим тиском та більшою ефективністю. Це дозволило підвищити силу тяги до 20%.

Новий навантажувач оснащений турбодизельним двигуном Deutz нового покоління потужністю 55 кВт (75 к.с.), котрий відповідає стандартам викидів IIIB. Він має дизельні каталізатори окислення, завдяки яким відпадає потреба у використанні дизельного сажового фільтру.

Так як всі компоненти гідростатичного приводу чудово взаємодіють між собою, то споживання палива економічно та ефективно конвертується в продуктивність.

Рульове керування з шарнірними з’єднаннями не потребує обслуговування, що робить цей навантажувач більш маневреним, ніж будь-який трактор з фронтальним навантажувачем. Внутрішній радіус повороту складає всього 1,58 м, а задній міст з незалежною підвіскою коліс забезпечує відмінну стабільність. Максимальна висота підйому нового телескопічного колісного навантажувача становить 4,25 м. Телескопічна рука має ковзаючі елементи «Ferro-Form».Радимо почитати