Новини

ScanStone оновив лінійку причіпних картоплезбиральних комбайнів

14 Грудня 2017 62

Картоплезбиральний комбайн ScanStone Patriot 5
fwi.co.uk

Компанія Scanstone, що виробляє техніку для коренеплодів запустила серійне виробництво причіпних картоплезбиральних комбайнів Patriot 5.

Про це повідомляє fwi.co.uk

У минулому році цей комбайн знаходився на стадії пробного виробництва та проходив випробування у Франції. Новинка була офіційно презентована на виставці Potato Europe у вересні.

Було здійснено кілька оновлень та вдосконалень і тепер запущене серійне виробництво. Patriot 5 оснащений унікальною системою сепарації Evolution і розроблявся з урахуванням потреб виробників салатної картоплі.

Процес очищення здійснюється в п’ять етапів, що знижує ризик випадання цілих пучків бадилля, які тягнуть за собою маленькі клубні. Також зводиться до мінімуму кількість пошкоджених та подавлених картоплин, оскільки весь процес збирання не передбачає вертикальних переміщень урожаю.

Для забезпечення мінімального технічного обслуговування дизайн машини зробили максимально простим, замість ланцюгів використовується зубчасто-ремінна передача. Базова версія комбайна коштує £89,000, а з додатковим обладнанням — £130,000.Радимо почитати