Новини

Розроблено нову технологію відновлення гумових гусеничних насадок

21 Вересня 2016 28

Нова система Obo re-track
Нова система Obo re-track
profi.com

Голландська компанія Obo Tyres розробила технологію відновлення гумових насадок на гусеничних ланках, повідомляє agroinfo.com.

Нова технологія передбачає використання спеціальної шліфувальної машини для повного видалення пошкоджених грунтозацепів і подальшого нанесення нового рельєфу за допомогою вулканізатора.

Технологія отримала назву Obo re-track. Зараз компанія пропонує ремонт гусеничних ланок шириною 60 і 90 см. Відновлення накладок гусеничного ходу обійдеться господарям інноваційного рішення на 40% дешевше, ніж покупка нових. За словами виробника, передбачуваний термін служби накладок після ремонту становить 85% терміну служби абсолютно нових матеріалів, а гарантія на грунтозацепи - 2,5 роки.

За словами представників ОВО Tyres, компанія має величезний досвід ремонту покришок для сільськогосподарської та промислової техніки і може запропонувати рішення для цілого ряду тракторів і самохідних машин. Першими в випробуванні нової технології взяли участь комбайни виробництва Claas, горохомолотилки і картоплезбиральні комбайни Ploeger. Ремонт займає від 10 до 14 днів і може бути проведений в зимовий час.Радимо почитати