Новини

Ropa анонсувала випуск найпотужнішого в світі бурякозбирального комбайну

3 Жовтня 2016 63

Найпотужніший в світі бурякозбиральний комбайн Ropa Tiger 6
Найпотужніший в світі бурякозбиральний комбайн Ropa Tiger 6
maskinbladet.dk

Баварська компанія Ropa готується до запуску нової моделі Tiger 6, яка стане найпотужнішим сучасним комбайном з прибирання буряка з доступних на ринку, повідомляє agroinfo.com.

Шестициліндровий двигун виробництва компанії Volvo, встановлений на Tiger 6, має об'єм 16,12 літрів, його максимальна потужність досягає 768 к.с. (на 140 к.с. більше, ніж 626-сильний мотор Mercedes Benz, встановлений на моделі попереднього покоління Tiger 5). Цей двигун став винятком з правил за токсичністю вихлопів. 

За словами представників Ropa, додаткова потужність забезпечує більшу продуктивність, особливо при роботі на схилах, і, в поєднанні з більш потужним механізмом розвантаження бункера, дозволяє скоротити час завантаження зернового причепа находу.

Tiger 6, офіційний запуск в продаж якого планується на 2017 рік, буде доступний в конфігурації з менш потужним 700-сильним двигуном, оснащеним системою селективної каталітичної редукції. Комбайн можна буде укомплектувати різними підіймальними механізмами, а також задати необхідну ширину міжряддя.Радимо почитати