Новини

Risborough Agricultural представили нову модель зчіпного пристрою

24 Червня 2016 3

Нова модель зчіпного пристрою LaForge
Нова модель зчіпного пристрою LaForge
agroinfo.com

В рамках виставки сільгосптехніки Cereals 2016 на стенді компанії Risborough Agricultural було представлено нову модель зчіпного пристрою з системою управління GPS, призначену для навісного обладнання, керованого нижньої тягою, повідомляє agroinfo.com.

Ця модель доповнила лінійку LaForge, в якій представлені фронтальні тягово-зчіпні пристрої, вали відбору потужності і бульдозерні відвали. За словами представників компанії ця модель може стати наступним кроком до досягнення максимальної точності управління навісним обладнанням.

Система оснащена додатковим приймачем RTK, який розташовується над елементами навісного обладнання, безпосередньо стикається з грунтом. Отриманий сигнал передається за допомогою стандартного контролера приймача, розташованого на тракторі і використовується для управління передньою віссю і коригування траєкторії руху устаткування, зміщуючи відповідно шарнір тягово-зчіпного пристрою вправо і вліво.

Крім забезпечення точного проходження навісним обладнанням заданої траєкторії, ще однією перевагою такого обладнання є швидке повернення до первісної траєкторії після проходження поворотної смуги. 

Вартість моделі становить £5,000 і не включає деяких елементів, які підключаються додатково в залежності від використовуваного оператором GPS.Радимо почитати