Новини

В AgroExpo 2016 взяли участь 470 виробників сільгосптехніки

4 Жовтня 2016 57

Погляд з камери дрона на AgroExpo 2016
Погляд з камери дрона на AgroExpo 2016
fkl.ua

У Кропивницькому добігла кінця VI міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки AgroExpo 2016.

Виставка проходила протягом трьох днів, з 29 вересня по 1 жовтня, на 79 тис. кв. м відкритої виставкової площі і 9,1 тис. кв.м. критої. Окрім цього, виставку було розширено експозицією племенних порід тварин та птиці площею 2 тис. кв.м.

Кожного дня на польовому полігоні демонструвалася робота близько 30 одиниць сільгосптехніки. Зокрема, компанія «Агроресурс» провела демонстрацію комбайна New Holland, обладнаного системою точного землеробства PLM.

Також в рамках виставки проводився тест-драйв тракторів, де кожен охочій  міг сісти за кермо сучасного трактору. або будівельно-дорожньої техніки.

Під час заходу аграрії мали змогу придбати сільгосптехніку зі знижкою, адже на AgroExpo 2016 діяли дві акційні пропозиції, про які ми писали раніше.

Протягом трьох днів роботи виставки тривала широка ділова програма: проводилися панельні дискусії профільних організацій, круглі столи та семінари, а також діяв  Центрально-український інвестиційний форум.

«Близько 70% компаній, що брали участь в минулорічній виставці, експонувалися і  цьому році. І ми впевнені, що більшість цьогорічних учасників будуть на вситавці і наступного року», - заявив голова Ради Асоціації підприємств-виробників техніки та обладнання для агропромислового комплексу «Украгромаш» Павло Штутман.

Загалом, в заході взяли участь 470 профільних компаній-учасників, як вітчизняних, так і закордонних. Загальна кількість відвідувачів за перші два дні склала 16 тис. чол., що на 2 тис. більше, ніж минулого року.
Радимо почитати