Новини

Pöttinger опублікувала щорічний звіт

8 Вересня 2016 25

Pöttinger опублікувала щорічний звіт
Pöttinger опублікувала щорічний звіт
pykett-tractors.co.uk

Компанія Pöttinger опублікувала щорічний підсумковий звіт, повідомляє прес-служба компанії. 

Минулий 2015/16 фінансовий рік супроводжувався складною ситуацією на ринку – попит на сільськогосподарські технології тісно пов'язаний з ростом доходів у сільському господарстві. Незначне зростання цін виробників призвело до значного зниження прибутків фермерів, що, в свою чергу, спричинили помітне зниження обсягу інвестицій. В наслідок цього продажі техніки значно впали, особливо в ґрунтообробному секторі. Проте завдяки інноваційному та збалансованому асортименту продукції компанія Pöttinger змогла встояти в таких ринкових умовах: продажі техніки з технологією обробки ґрунту та посіву значно зросли, в той час як продажі запасних частин залишалися стабільними. Загалом, австрійська родинна компанія зі штатом 1700 співробітників спромоглася досягти обігу в EUR 301 млн. Порівняно з минулим досить успішним 2014/15 фінансовим роком різниця склала всього -6%. В останні роки спостерігався значний ріст та збільшення обігу вдвічі, і таке стабільне зростання дає можливість компанії підготувати наступні кроки розвитку та сприяти подальшій інтернаціоналізації. Вона базується на значних інноваціях, орієнтованих на клієнта та партнерських відносинах з клієнтами та дилерами.

Протягом минулого року компанія Pöttinger запустила серію перспективних проектів PlantWORLD, яка включає в себе ProductionWORLD, обсяг інвестицій в який сягнув 25 млн. євро та проект SparePartsWORLD. На додачу до вже завершених проектів з розширення заводів у Бернбурзі та Воднані, у головному відділенні компанії до середини 2017 року планують побудувати додаткове виробниче приміщення площею 12,000 м2 та оновити всі процеси.  В новому приміщенні буде значно покращений потік матеріалів для виробництва сільськогосподарської техніки, будуть ергономічні робочі станції для працівників для забезпечення виготовлення якісної техніки з використанням найсучасніших технологій.

За звітний період компанія Pöttinger змогла збільшити рівень продажів у секторах технології посіву, підготовки та обробки ґрунту. Сфера ґрунтообробки займає найбільшу долю загального обігу – 57%, а технологія посіву та обробки ґрунту – близько 28%. У порівнянні з минулим роком частка обробки ґрунту впала на 12%. З іншого боку, частка технології посіву зросла, порівняно з показником минулого року 20%. Доля оригінальних запасних частин в загальному обігу залишилася на рівні минулого року. Це стало можливим завдяки тривалій доступності запасних частин, а також завдяки успішному введенню на ринок  запасних частин DURASTAR.

Багато ринків по всьому світу стикалися з важкими економічними обставинами. Проте, були і деякі позитивні винятки: було зафіксовано активне зростання на експортних ринках на Далекому Сході, в країнах Балтії, Канаді, Україні, Австралії та Бельгії з відповідним збільшенням продажів.

Міжнародні ринки продовжують бути ключовим фактором успіху компанії PÖTTINGER. На їхню значимість вказують цифри: експортна квота складає 86,5%, а сума міжнародних продажів – близько 260,5 млн. євро.

Топ-5 країн, що складають найбільший відсоток в загальному обігу продажів техніки, порівняно з минулим роком – це Україна, Канада, Франція, Японія та Китай. Частка Франції становить 13,5% від загального обігу, що робить її одним з найбільших та найважливіших ринків після Німеччини з часткою близько 19%.

Хайнц Пьоттінгер (крайній зліва) разом з керівництвом компанії

«Коли ми створюємо продукти, ми думаємо такими ж вимірами, як і наші клієнти: високий рівень збереження культур та ґрунтів, відмінні робочі результати, безпека, експлуатаційна надійність та ефективність. Завдяки нашій постійній орієнтації на клієнта, ми переросли в міжнародну незалежну компанію зі збирання кормів, обробки ґрунту, передпосівної підготовки та технології посіву. Разом з нашими клієнтами та дилерами ми бажаємо і надалі тримати курс на майбутнє», - підсумував звіт Президент компанії Pöttinger Хайнц Пьоттінгер.Радимо почитати