Новини

Презентовано систему, яка зробить будь-яку сільгоспмашину безпілотною

31 Травня 2018 635

Agrodroid_C2_A2
Агроробот Агродроід C2-A2
rb.ru

Розробник Cognitive Technologies презентував систему, яка здатна пертворити будь-яку сільгосптехніку на безпілотник.

Про це повідомляє rb.ru.

Розробка під назвою «Агродроід C2-A2» являє собою штучний мозок з універсальним пристроєм для швидкого підключення до транспортних засобів, наприклад, комбайнів, тракторів, обприскувачів тощо, та робить його автономним.

«Рішення перетворює будь-фермерське землеробство в «розумне», а комплектація його кредл-приставкою дає можливість переносити мозок з однієї одиниці сільгосптехніки на іншу, не замовляючи кожен раз нову систему», — зазначає президент Cognitive Technologies Ольга Ускова.

В основі агродроіда нейронна мережа глибокого навчання, модифікована під агротехнічні завдання. Пристрій базується на комп'ютерах NVidia, та, як зазначають виробники, забезпечує повну безпеку проведення польових робіт.

Розробка здатна автономно рухатитись по цілині, оранці, скошеному полю, завданих рядах, здійснювати u-образні розвороти в кінці поля, вивантажуватись в бункер,працювати в нічних умовах.

Виробники жартома відзначають, що C2-A2 далекий родич робота R2-D2 з кіноепопеї «Зоряні війни».

Промислові випробування системи планується здійснювати в РФ та Бразилії вже цього року. Попередня вартість пристрою складає $3 тис.Радимо почитати