Новини

Представлено нові рулонні пакувальні преси марки Case IH

1 Серпня 2016 17

Нове покоління рулонних пакувальних пресів з фіксованою камерою RB 545
Нове покоління рулонних пакувальних пресів з фіксованою камерою RB 545
caseih.com

Презентовано нове покоління рулонних пакувальних пресів з фіксованою камерою RB 545 Case IH, які будуть доступні на ринку до сезону 2017, повідомляє офіційний сайт бренду Case IH.

Моделі RB 545 та RB 545 Silage Pack будуть об’єднані в модифікований RB 544 Silage Pack HD. Моделі RB 545 та RB 545 Silage Pack формують ідеальні круглі тюки розміром 122x125 см, в той час як модель RB 544 формує ще щільніші тюки розміром 122x135 см.

Серія пресів RB 545 має безліч різноманітних інновацій. Серед них новий підбирач шириною 220 см,а також п’ять опорних зубців та сталеві зубці, кожен з яких має в діаметрі 5,5 мм. Стандартний нижній тримач валка може чудово адаптуватися під будь-який валок, він забезпечує рівномірний тиск на зібраний урожай, який завдяки цьому проходить через підбирач. 

За побажанням клієнта преси серії RB 545 можуть бути обладнані як фіксованими колесами, так і колесами холостого ходу. Обидва варіанти можуть бути налаштовані просто за допомогою сенсора і без будь-яких інструментів, і якщо правила дорожнього руху щодо ширини транспортного засобу цього вимагають, обидва варіанти можуть бути встановлені або видалені, як і коли це потрібно.

Робочі характеристики трансмісії були значно удосконалені та розроблені для найбільших навантажень. Для цієї мети служать також нові ланцюги приводу ротора та пресувальної камери. Потужні пружини, у поєднанні з двома гідравлічними циліндрами забезпечують безпечне проходження підбирачів по поверхні землі та захист ґрунту. 

RB 545

Для від’єднання ротора, або трьох (RB 545) чи чотирьох гідравлічних ліній (RB 545 Silage Pack), необхідний додатковий зворотний клапан. 

«З цією функцією, відомою як «Розчеплення ротора» повна рушійна сила буде доступна навіть при закупорці, в той час як пресувальна камера майже повністю заповнена. Це полегшить завершення процесу пресування без зайвих проблем», говорить менеджера по маркетингу продукції для збирання урожаю в Case IH Максим Рокабойю.

В стандартній комплектації моделі RB 545 та RB 545 Silage Pack мають ріжучий ротор з 20 лезами. Завдяки пасивній складній підлозі, яка встановлена за ротором, керування якою здійснюється з кабіни та яка відкриває отвір шириною 80 см паралельно ротору, тепер можна швидко і легко виправити чи навіть попередити закупорку. Залежно від умов праці, можна активувати окремо дві групи по 10 лез або ж активувати всі 20 лез одночасно. 

Пакувальні преси RB 545 мають систему попереднього обв’язування тюків сіткою. Ця сітка шириною 1,3 м простягаэться до країв тюка, що запобігає втраті матеріалу по краях. Ця нова система працює на 20% швидше, що впливає на загальну продуктивність нової лінійки пресів. 

В моделі RB 545 Silage Pack для попереднього обв’язування тюків також використовується сітка шириною 1,3 м. Тюки можна використовувати для забезпечення більш ефективного захисту зібраного врожаю. Їх також можна попередньо обгорнути поліетиленовою плівкою шириною від 1,28 м до 1,4 м. 

RB 545

Для ще більшої ефективності в моделі RB 545 Silage Pack є ще два окремих відсіки для зберігання. Вони дозволяють додатково перевозити ще десять рулонів поліетиленової плівки.

В стандартній комплектації лінійки RB 545 присутня функція ISOBUS. За бажанням клієнт може замовити прес з монітором AFS 700 або ж без нього. У поєднанні з опціональною камерою, яка кріпиться на задній частині преса, монітор забезпечує водієві найкращий кут огляду всього, що відбувається навколо.

З довжиною ходу 2,4 або 7,1 мм на один оберт колінчатого валу, він дозволяє обирати дві швидкості під час розтягування і стягування.

Ще одна інновація стосується опціонального перевертача тюків. Прес перевертає тюки на ¼, коли вони виходять з пресувальної камери, щоб вони не скотилися на похилій поверхні.

Для більшого захисту ґрунту у моделі RB 545 Silage Pack були замінені шини. Раніше були встановлені шини розміром 380/55-170, а тепер використовуються великі шини розміром 560/45x22.5 для захисту ґрунту.Радимо почитати