Новини

Precision Makers припиняє виробництво обладнання X-Pert

26 Жовтня 2018 63

Precision_Makers_X-Pert
Техніка Johne Deere з обладнанням автоматичного управління X-Pert
precisionmakers.com

Нідерландська компанія Precision Makers, яка спеціалізувалася на виготовленні обладнання автоматичного управління X-Pert для тракторів і професійних самохідних газонокосарок, вирішила зняти його з виробництва.

Про це повідомляє profi.co.uk.

Це рішення набуде чинності 1 січня 2019 року. Представники компанії підкреслюють, що головною причиною зупинки виробництва X-Pert стало те, що вони не встигали за темпом розвитку програмного забезпечення більшості виробників тракторів.

Виробники тракторів не надавали жодної інформації по електронному устаткуванню. Тому кожного разу після вдосконалення або розробки нового програмного забезпечення нідерландська компанія була вимушена діяти аналогічно.

«Проблема в тому, що виробники тракторів не говорять нам, що вони оновили програмне забезпечення. Ми дізнаємося про це, коли дилери презентують ці оновлення і наше рішення вже не працює. Єдине що ми можемо зробити — це відправити кілька спеціалістів і сподіватися, що вони зможуть все налаштувати. Наші системи працюють по всьому світу і це дуже складно в плані часу та коштів», — заявив Аллард Мартінет з Precision Makers.

Вперше компанія почала роботу над автономними пакетами в 2008 році. Комерційний запуск відбувся у 2012 році. Зі 150 встановлених систем левова частка працює на косарках для спортмайданчиків John Deere і Torro.

Понад 30 тракторів, в основному Fendt для фруктових садів, оснащені цією системою. Також цю систему мають кілька моделей John Deere 8R, а найпотужніші трактори з цією системою — це 360-сильні моделі Fendt 936 Vario та John Deere 8345R.

Precision Makers буде підтримувати чинних клієнтів (близько 150 проданих систем) запчастинами ще 10 років, а програмним забезпеченням ще кілька років.

Компанія також зупинила виробництво системи зважування YieldMasterPro для картопле- і бурякозбиральних комбайнів. Precision Makers є частиною Dutch Power Company, яка володіє Votex і Herder, а також Conver, що виготовляє автономну 105-сильну машину Greenbot.

Представники компанії наголосили, що хоча вони не можуть виключати можливість виготовлення в майбутньому автономних систем для третіх сторін, зараз вони зосереджуються на розробці нового програмного забезпечення для внутрішніх продуктів.Радимо почитати