Новини

Pichon передав бізнес з виробництва навантажувачів компанії Mecalac

17 Липня 2018 109

mecalac_pichon
Компактний колісний навантажувач Рichon
profi.co.uk

Французький виробник будівельного обладнання Mecalac став одним з найбільших постачальників компактних колісних навантажувачів після придбання лінійки сільськогосподарських колісних навантажувачів, які донедавна вироблялися французькою компанією Pichon.

Про це повідомляє profi.com

Починаючи з 1 січня 2019 року, компанія Pichon припинить виробництво компактних колісних навантажувачів та зосередиться на своєму основному бізнесі з виготовлення бункерів для гною та рідких добрив, а також причепів.

Лінійка Pichon, що має 6 машин потужністю 26-75 к.с. і виготовляється в Ландівізьйо, Бретань, доповнить існуючий асортимент колісних навантажувачів Mecalac німецького виробництва. Машини Pichon будуть поширюватися під брендом Mecalac через їхню світову мережу дилерів. Це буде в 2019 році, після оновлення двигуна до 5 ступеню відповідності контролю викидів.

Компанії Mecalac та Pichon також домовилися, що компактні колісні навантажувачі будуть поставлятися в кольорі і під брендом Pichon, що дозволить компанії підтримувати свій сільськогосподарський бізнес технічно оновленою лінійкою машин.Радимо почитати