Новини

Перші трактори McCormick офіційно презентували в Україні

7 Червня 2018 708

McCormick_Х8-680_х7-690
Трактори McCormick Х8-680 та х7-690
Traktorist.ua

Офіційний дилер «СТК-Агро» презентує в Україні трактори McCormick.

Про це в ексклюзивному коментарі Traktorist.ua повідомив директор «СТК-Агро» Ігор Хижняк.

На сьогодні в Україні бренд представлений двома моделями тракторів — Х8-680 та Х7-690. Модель Х8-680 потужністю 310 к.с. або 228 кВт має 550-літровий паливний бак, продуктивність гідравлічного насоса з датчиком завантаження 157 л/хв та насос кермової системи 115 л/хв.

Модель має 4-х діапазонну трансмісію Vario, важкий підрамник масою 1,1 т, який забезпечує зміщення центру тяжіння, та, як наслідок, оптимальний розподіл ваги та знижений рівень вібрації. Двигун, що розташований на спеціальних подушках, з’єднується з трансмісією валом, який також забезпечує зниженнz вібрації та руйнування.

Висота трактора може регулюватись зі збереженням кліренсу.

Завдяки активній підвісці трактор добре копіює поверхню ґрунту та оптимізує зчеплення.

Трансмісія забезпечує 4 діапазони роботи трактора: 8-10 км/год при важких польових роботах, 13-15 км/год при облегшених роботах, та дві транспортні варіації.

Трактор проходив випробування на важких, кам’янистих ґрунтах Італії, тому, за словами виробника, має добре себе зарекомендувати в роботах на вітчизняних полях.

«Ми готові розпочинати демо-покази роботи тракторів. Продаж моделей вже стартував. Ціна виставкових екземплярів в топовій комплектації складає €180-190 тис., але є можливість і більш бюджетної комплектації», — інформує директор «СТК-Агро» Ігор Хижняк.

Перші два трактори McCormick завезли в Україну два тижні тому. Польові випробування планується розпочати в найближчі дні.  Радимо почитати