Новини

Пакувальні преси Krone Big Pack набирають популярності

13 Липня 2016 35

Популярність пакувальних пресів модельного ряду Krone Big Pack зростає по всьому світу. За статистикою у 2013 році з-поміж усіх проданих пакувальних пресів по всьому світу кожен 10-й прес – моделі  Krone Big Pack 1290.

Нещодавно сімейна компанія-виробник техніки Krone представила свої останні розробки в технології пакувального пресу на спільному прес-таборі Krone і Lemken в Угорщині.

В рамках заходу журналісти мали змогу «з перших рук» побачити останню лінійку пресів Krone Big Pack, в тому числі моделі Big Pack 1290 XC та Big Pack 870.

«Big Pack 1290 XC є найбільшим пакувальним пресом з усього модельного ряду Big Pack. Розмір пресувальної камери становить 120Х90 см – найпоширеніший розмір, представлений на ринку. Прес Krone Big Pack 1290 XC має досить високу швидкість, а також з точністю до 2,5% може визначити вагу тюка та за допомогою спеціального приладу вирахувати кількість вологи в тюку», — розповів представник розробників Krone Томас Грес.

Пакувальні преси Big Pack мають характерну особливість – завдяки спеціальній системі дев’ять маленьких тюків можна спресувати в один великий тюк.

Ключові характеристики:

  • Розмір пресувальної камери 120Х90 см;
  • Щільність тюків пшеничної соломи до 150 кг/м3;
  • Шість стандартних подвійних вузловловлювачів;
  • Функція підбирання та Змінна Система Наповнення (VFS) для твердих та однорідних тюків;
  • Прес може бути додатково оснащений технологією зондування вологи.

Продемонстрували і прес Big Pack 870 HDP XC. Він має пресувальну камеру розміром 80Х90 см, що полегшує транспортування тюків.

«Як і прес Big Pack 1290 XC, модель 870 має можливість навантаження кількох тюків. Така технологія облегшує роботу з транспортування тюків, оскільки один великий може включати до 9 маленьких тюків. Big Pack 870 HDP XC робить на 25% щільніші тюки, аніж інші моделі лінійки Big Pack 890», — розповів Мануель Вік.

За умови використання пакувального пресу високої щільності фермери та підрядники можуть заощадити 25% часу, який вони витрачають на збір тюків, та зекономити 25% витрат на транспорт та зберігання.

«У порівнянні зі звичайним пакувальним пресом Big Pack 870 HDP XC має більшу пропускну здатність, виконує роботи на полі швидше та має більшу ефективність при транспортуванні тюків. Однак, цей пакувальний прес досить енергоємний і для ефективної роботи трактор має бути потужністю принаймні 163 к.с.», — зазначив він.

Джерело agriland.ieРадимо почитати