Новини

Pöttinger представив новий валкоутворювач TOP 962 C

18 Квітня 2016 29

Pöttinger представив новий валкоутворювач TOP 962 C
Pöttinger представив новий валкоутворювач TOP 962 C

Pöttinger представив новий валкоутворювач TOP 962 C.

Як повідомляє першоджерело, новий TOP 962 C двороторний валкоутворювач - є ефективною та економною заміною 4-роторним граблях. З робочою шириною від 8,9 м до 9,6 м і великим діаметром ротора - 4,3 м, новий TOP 962 C призначений для забезпечення максимальної продуктивності.

Ротори з індивідуальним захистом від перевантаження, за новими стандартами - система захисту вбудована в коробку передач. TOP 962 C оснащений 6-колісним шасі з тандемными осями для забезпечення найкращого копіювання поверхні і плавність ходу. Кут нахилу лап регулюється за допомогою болтів.

Опціонна копіює колесо MULTICAST легко встановлюється і знімається з валкоутворювача, а також можуть бути модернізовані.

Специфіка двигуна у цій моделі - він точно контролюючи спуск зубів, забезпечуючи максимальну ефективність з мінімальними навантаженнями на підшипники. Штанги легко замінюються за допомогою всього двох болтів. Пошкоджені лапи легко видаляються і замінюються. Вся система повністю герметична і захищена від пилу.

Ротори гідравлічно легко складаються для транспортування. Транспортна висота - менше 4 метрів. Завдяки керованим шасі з осі керма, граблі чітко слідують за трактором і надзвичайно маневрені.

Проста гідравлічна система управління забезпечує відмінну маневреність на поле. Дисплей зручно розташований у поле зору водія, завжди відображаючи поточну робочу ширину і висоту валкоутворювача.

Коли з'явиться на ринку України - невідомо.Радимо почитати