Новини

ОТП Банк та Завод Кобзаренка підписали угоду про співпрацю

17 Травня 2018 67

Zavod_Kobzarenka
Цистерна Заводу Кобзаренка
Traktorist.ua

ОТП Банк підписав договір про партнерство з «Заводом Кобзаренка» в рамках розширення програми доступного фінансування українських аграріїв.

Про це повідомляє прес-служба банку.

За умовами договору, при придбанні продукції заводу за кредитні кошти ОТП Банку позичальник отримує можливість купити техніку за спеціальною ціною. Банківське фінансування для придбання продукції заводу надається в національній та іноземній валюті строком до 5 років. Заставою по кредиту може виступати як обладнання, що фінансується, так і альтернативна застава.

На сьогодні ОТП Банк також має партнерські програми з Syngenta, BASF, ALFA Smart Agro, Ukravit, «Агрісол», «Агросем», «Агро Арена», «Техноторг», компанією-постачальником нафтопродуктів «Надія».

«За довгий час обслуговування аграріїв ми більш глибоко вивчили їхні потреби і бачимо істотний потенціал у розвитку партнерських програм. Зокрема, завдяки цій програмі, наш клієнт одночасно отримує якісну продукцію компанії-виробника, знижку на її придбання і високоякісне обслуговування в європейському банку», — зазначив начальник управління продажів великим корпоративним клієнтам «ОТП Банк» Сергій Ковальов.

Дотримуючись багаторічної стратегії розвитку кредитування і комплексного обслуговування аграріїв, ОТП Банк розробив широку лінійку продуктів, адаптовану під потреби представників саме цієї галузі — від тарифного пакета «ОТП Агро» до спеціальних продуктів фінансування агробізнесу.Радимо почитати