Новини

Останнє покоління серії Case IH Maxxum вийшло на ринок

2 Серпня 2016 43

Case IH Maxxum
Case IH Maxxum
caseih.com

Останнє покоління  успішної серії Case IH Maxxum вийшло на ринок, повідомляє офіційний сайт бренду.

Широкий ряд моделей для сегмента середньої продуктивності Maxxum, Maxxum Multicontroller (MC) та Maxxum CVX вже доступний для купівлі. Кожна з цих серій має по 4 моделі з 4-циліндровими двигунами потужністю від 115 до 145 к.с. До того ж, моделі Maxxum 150 та Maxxum 150 MC можуть бути оснащені шестициліндровими двигунами номінальною потужністю 145 к.с. Ці дві шестициліндрові моделі стануть першим етапом у процесі зміни моделей у липні 2016, а до кінця першого кварталу 2017 року цьому прикладу прослідують всі інші моделі.

Case IH Maxxum

Нова конфігурація фар дальнього світла та робочих фар серії Maxxum забезпечує чудове кругове освітлення. Переднє вітрове скло тепер складається з одного сегмента  і це дає чудову видимість при роботі з фронтальним навантажувачем. 

Кабіну тракторів Maxxum можна вважати однією з найкращих в своєму класі з точки зору комфорту і просторості. Стандартні сидіння можна замінити на опціональні сидіння Deluxe Comfort та Deluxe Leather. Другий акумулятор тиску на передній осі забезпечує посилену амортизацію. Це, в свою чергу, забезпечує комфорт під час руху по дорогах, а також відчутне поліпшення тяги під час польових робіт. Система підвіски кабіни, а також розширена колісна база моделей Maxxum шириною 2,642 м роблять рух ще зручнішим. Ці удосконалення ніяк не впливають на відомий малий радіус розвороту.

Case IH Maxxum

При максимальному дозволеному навантаженні 9,5 т, Maxxum може без зусиль транспортувати велике важке обладнання. Електронна система придушення вібрації перешкоджає будь-яким коливальним рухам обладнання на задній гідравліці. 

Ще одна розумна деталь – це те, що блоки керування розташовані справа та зліва від верхнього важеля управління, що робить доступ до них набагато легшим. Крім того, кришки блоків керування мають кольорове маркування, щоб їх було легше відрізнити.

Всі моделі Maxxum мають повний набір освітлювальних опцій, в тому числі і режим 360° LED, який забезпечує якісне денне освітлення навіть у темний час доби. 

Чотирьохциліндрові та шестициліндрові моделі Maxxum мають двигуни NEF об’ємом 4,5 та 6,7 л відповідно, обидва виготовлені компанією FPT Industrial. Ці потужні агрегати відповідають європейським стандартам контролю викидів IV рівня та системі очищення Hi-eSCR.

Case IH Maxxum

Моделі Maxxum та Maxxum MC мають високу робочу ефективність двигуна завдяки чотирьохступінчатій коробці передач Semi-Powershift 16x16 (17x16) чи 32x32 з гусеничною технологією. Модель Maxxum CVX має вражаючу безступінчату коробку передач (CVT), автоматизований контроль продуктивності, технологію ECO Drive та інші функції для підвищення ефективності використання палива; флагманом серії є модель Maxxum 145 CVX. 

Ще одна важлива деталь – це великі паливні баки об’ємом 195л (стандартні) та 220л(опціональні) у моделі Maxxum, та відповідно 220л (стандартні) і 230л (опціональні) у моделях Maxxum MC та Maxxum CVX. Ці паливні баки, разом з баками для сечовини об’ємом 39,5 л дозволяють ефективно, а головне довго працювати на полі.

Case IH Maxxum

Моделі Case IH Maxxum також використовують переваги системи AFS (система точного землеробства), однією з яких є різні рішення щодо відстеження смуги руху. 

Усі моделі Maxxum можуть бути обладнані для виконання операцій з переднім навантажувачем, і тому мають більшу маневреність для роботи на фермі. Ширші рами переднього навантажувача та нове односекційне переднє вітрове скло забезпечують чудову видимість інструментів та робочої зони. Радіус замку рульового колеса становить 43° (з передніми шинами розміром 480/65R28), а радіус повороту становить 5,5 м., що робить трактор Maxxum виключно маневреним. Сопло, розташоване на склоочиснику на передньому вітровому склі, забезпечує оптимальну видимість навіть при дуже великій кількості пилу.

Case IH Maxxum

Основні характеристики нового Case IH Maxxum:

 • новий динамічний дизайн
 • нова модель Maxxum 145 CVX – флагман серії
 • найпросторіша кабіна в своєму класі, односекційне вітрове скло та дах з великим кутом огляду для оптимальної видимості при роботі з переднім навантажувачем
 • максимальний комфорт завдяки підвісці передньої осі та кабіни, а також різні режими сидіння у тихій кабіні
 • ергономічний дизайн підлокітника Multicontroller для полегшення роботи
 • чудова система освітлення 360° з 16 робочими LED-фарами
 • висока ефективність та низький рівень споживання палива завдяки системам Efficient Power, DOC та Hi-eSCR
 • моделі доступні з новими широкими рамами переднього навантажувача для максимальної маневреності при роботі
 • доступні до 3 швидкостей валу відбору потужності
 • ISOBUS Class II чи Class III у моделі Maxxum CVX
 • система управління поворотною смуго HMC II для легкої та ефективної роботи
 • нове розташування блоків керування та кольорове маркування для легшої ідентифікації
 • моделі Maxxum MC та Maxxum CVX  ще на заводі виробника оснащуються системою кермового управління AFS™ AccuGuide та монітором AFS Pro 700™


Радимо почитати