Новини

Новий офіс Case IH в Житомирі

14 Червня 2016 109

7 червня 2016 року відбулось офіційне відкриття нового дилерського центру Case IH компанією Titan Machinery Ukraine в Житомирі, повідомляється на сайтi Case IH.

 
Дилерська мережа Case IH в Україні відтепер може похвалитися ще одним центром, створеним за всіма стандартами нашого червоного бренду. Демонстраційний майданчик для вибору та огляду техніки, запасні частини та сервісне обслуговування – всі ці опції аграрії Житомирщини тепер можуть отримати безпосередньо в себе на території. Компанія Titan Machinery Ukraine організувала відкриття центру, як завжди, на найвищому рівні. Більше ста гостей відвідали захід та привітали дилера Case IH з новим щаблем розвитку та етапом в історії діяльності в Україні. 


Гості долучилися не лише до урочистої церемонії відкриття з перерізуванням червоної стрічки. Поряд з дилерським центром відразу ж після урочистостей відбулась демонстрація флагманських рішень Case IH на українському ринку. Зокрема, відвідувачі побачили в роботі Magnum 370 CVX, оновлений Magnum 340, дисковий глибокорозпушувач Ecolo-Tiger 870, пневматичний посівний комплекс SDX 30, самохідний обприскувач Patriot 3330 з системою AIM Command, культиватор True-Tandem 330 Turbo, дискову борону True-Tandem 370. Традиційно свято закінчилось святковим фуршетом та веселим розіграшом призів.Радимо почитати