Новини

Новий гідравлічний механізм зміщення дисків від Amazone

8 Серпня 2016 37

Дискова борона Catros 3001
Дискова борона Catros 3001
sv-m.com

Компанія Amazone представила гідравлічний механізм зміщення дисків для компактної дискової борони від Catros, повідомляє agrimachinerynews.com. 

В стандартній комплектації компактні дискові борони Catros/Catros+ 3001 та 3501 оснащені механізмом, який регулює зміщення дисків. З одного боку, цей механізм використовується для оптимального зміщення першої та другої батареї дисків. З іншого боку, в таких моделях цей механізм використовується для переходу з транспортної на робочу позицію. В компанії Amazone стверджують, що в моделях Catros/Catros+ 3001 та 3501 не потрібно вручну складати крайні диски, що дуже зручно. Процес зміщення здійснюється за рахунок спротиву ґрунту – машину потрібно опустити на землю та проїхати невелику відстань назад-вперед.

Для полегшення цього процесу Amazone пропонує також використання гідравлічного механізму зміщення дисків. За допомогою гідравлічного вентиля трактора водій може легко зміщати диски та переводити борону в транспортну чи робочу позицію. Завод-виробник пропонує гідравлічний механізм в якості спеціального обладнання для всіх нових моделей компактних дискових борон Catros/Catros+ 3001 та 3501.Радимо почитати