Новини

Новий аплікатор від Summers дозволяє вносити три види добрив на швидкості 13 км/год

12 Серпня 2016 47

agriculture.com
Аплікатор VT Flex може вносити велику кількість безводного аміаку, сухих та рідких добрив на швидкості 9-13 км/год
agriculture.com

Комапанія Summers розробила новий аплікатор для внесення добрив VT Flex. Він має ширину 18,3 м та може вносити велику кількість безводного аміаку, сухих та рідких добрив на швидкості 9-13 км/год, повідомляє agriculture.com.

Для подрібнення залишків цей інструмент має ряд передніх дисків. Оператор може обрати одну з п’яти позицій дисків, а також регулювати відстань між ними залежно від того, як потрібно подрібнювати пожнивні залишки: по рядку чи між рядками.

З аплікатором VT Flex можна окремо регулювати глибину культивації та внесення добрив. Рівні дисків встановлюються окремо та можуть бути налаштовані для кращого ущільнення добрив у ґрунті. Відстань між ножами можна регулювати відповідно до ширини міжрядь: 15, 20, 22 чи 30 дюймів.

Стандартно на цьому інструменті налаштування можна здійснювати без допомоги інструментів завдяки функції вирівнювання. Також завдяки одноточковому контролю глибини можна легко скинути налаштування.

Більшість ємностей, які дозволяють  вносити близько 635 кг/га гранульованих добрив, сумісні з VT Flex. Баки з безводним аміаком можуть бути причеплені до майже будь-якої установки з рідкими добривами – з аплікатором сумісні як причіпні баки, так і баки, що розміщуються на тракторі.

Кожен аплікатор VT Flex розробляється відповідно до потреб та побажань замовника. Через те, що кожен інструмент виконується на замовлення, то і ціна варіюється. Оператори можуть обрати бажаний колір для інструмента: червоний або зелений.Радимо почитати