Новини

Kverneland випустив косарку з якостями боліда «Формули 1»

27 Липня 2016 16

Нова косарка-метелик від компанії Kverneland
Нова косарка-метелик від компанії Kverneland
agroinfo.com

Нова косарка-метелик від компанії Kverneland, розроблена з застосуванням технологій «Формули 1», з'явиться на ринку східноєвропейських країн в 2017 році, повідомляє agroinfo.com

Компанія Kverneland Group продовжує приділяти підвищену увагу модернізації свого кормозаготівельного обладнання і готує випуск нової косарки-метелика, в розробці якої брали участь японські фахівці.

Перший показ нової розробки відбувся в червні 2016 року на заводі Kverneland Group в Кертемінде (Данія), де творці презентували модернізовану конструкцію машини в закритому режимі.

Фахівцям була надана можливість оцінити переваги нової керованої підвіски, що має тридцятиградусну маятниковий рух і робочий діапазон переміщення вгору-вниз 700мм, розташування якої між важелем і ріжучим апаратом, дозволяє забезпечувати постійний тиск на грунт у всіх положеннях (без зміни тиску на грунт при переміщенні під кутом ).

Як пояснює Олексій Летягін, з новою системою підвіски, конструкція косарки-метелики не тільки значно полегшена, але і поліпшені властивості копіювання рельєфу поля. Гідропневматичне система HydroFloat забезпечує оператору комфортне водіння, стійкість машини і дозволяє їй переміщатися в різних напрямках.

«Крім того, нова машина повністю ISOBUS-сумісна з трактором. Продуктивність нового агрегату значно збільшилася, а також сама машина стала більш гнучкою до вимог користувача. Так, модель 53100 володіє «телескопічним ефектом». Тобто, ширину захвату від 8,5 до 10 м оператор зможе змінювати, не виходячи з кабіни трактора» , - зазначає експерт компанії Kverneland.

В якості додаткової опції, як і інші косарки Kverneland, модель 53100 може опціонально оснащуватися обладнанням FlipOver для розкидання скошеної маси, що дозволяє зробити скошування і розкидання за одну операцію.Радимо почитати